Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Minikapela death-folk / Praha

„Nejmenší dead-folková kapela na světě.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Vydáváme nové album s názvem Best of!

“Druhé miniCD nejmenší kapely na světě nese název Best of. Kromě stálé sestavy (bicí - Paní Sáša Hlavněžejepohoda Hruboňová, basa Bad Motherfucker Jarin, piáno Hyacint Big D a zpěv s kytarou Míša Twister Ledňáček) se v písních objevuje trumpeta Bárta Veselého a kašel Káči Žákové. Díky oběma.

Zajímavostí je, že Minikapela, inspirována Jimmy Pagem hrajícím na kytaru smyčcem od houslí, na desce hraje na kytaru hned celými houslemi.”

Oficiální text distributora

Album najdete na Spotify, GooglePlay, iTunes, iMusic, Deezeru a Tidalu. 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Jakub


Bez profilu

Dlouho jsem se takhle neřechtal:))))
Slova jsou jen kapky deště, tak vrať se do Budapeště:)))))))
Super:))))))))
Těšim se na koncert..

FATAL

Zdravíme kapelu! Už za pár dní startuje v našem nově zrekonstruovaném klubu Fatal další ročník soutěže kapel SILVERCUP a my bychom Vás tímto chtěli pozvat a vyzvat k účasti právě v této soutěži.

Ceny v soutěži jsou více než zajímavé, jako hlavní cena je putovní stříbrný pohár, 5.000 Kč v hotovosti a další ceny od partnerů soutěže.

Hlasování pro jednotlivé kapely probíhá výhradně na místě pomocí hlasů Vašich přítomných fanoušků.

Všechny informace a přihláška zde: http://fatalclub.cz/silvercup.htm

V případě zájmu o pronájem našeho klubu pro Vaši vlastní akci nás můžete kdykoli kontaktovat na produkce@fatalclub.cz nebo matej@fatalclub.cz

Těšíme se na vás v klubu Fatal (Rokycanova 29, Praha 3 - Žižkov)

NRVY

V první a zároveň best of desce minikapely z dílny Umskup si nejdřív řekne o pozornost zvuk: je v něm slyšet malé ale příjemné studio, parta, kterou baví hrát a nejspíš strávila dost času s aranžemi, jež se přitom nedostaly do křeče. Album si nehraje na vyumělkovanou studiovou nahrávku, je mnohem živelnější a vnitřně uvolněnější. Písně sice zůstávají formálně docela jednoduché, ale jejich textura a smysl pro humor, který kapela projevila třeba v nebývale košatých hlavních i doprovodných vokálech, jsou v souvislostech tuzemského hlavního proudu bez konkurence. Je to deska, na níž se kapele podařilo i hudební vtipkování, které by u jiné kapely pravděpodobně padalo směrem k trapnosti.
Ma Rie

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 33

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
5
Návštěv celkem
2 456
Poslechnuto skladeb
2 393
Profil registrován
10.6.2014