Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Middledark metal / Plzeň

„Z Of Existenz - první song z nového mini EP“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Děkujeme z hloubi našich hříšných metalových duší...

...všem, kdo včera přišli na akci Dead Winter Night do Lampy - a sešlo se vás opravdu dost! Doufáme, že jste se dobře pobavili a těšíme se, že se s vámi zase potkáme na některém z dalších koncertů. Fotky chystáme.

A protože si vážíme jakékoliv podpory, díky patří taky rockovým webům irockshock.cz, whiplashmag.net, hardmusicbase.cz, plzenskahudba.cz, kde nám už po několikáté ochotně zveřejnili pozvánky na koncert, a také webům jsmezplzne.cz a plzenoviny.cz

P. S. Tohle byl první koncert, kdy jsme finančně dosáhli na krásnou červenou nulu - pouhé čtyři stovky v mínusu :-D. Ne, že by to bylo až tak podstatné, ale potěší to. Hurá a ještě jednou díky!

Fotoreporty z akce:

ireport.cz

qap.cz


1. song z EP Dreams In The Haunted House

Dámy a pánové, velectění metalheads! Je nám ctí a potěšením představit první z našich zvrhlých trojčátek, která jsme nosili pod svými metalovými srdci od loňského února - a tím je song Z Of Existenz. Další dvě (Dreams In The Haunted House a Obsession) se ještě klubou na svět a doufáme, že se objeví během února nebo března. Těšíme se na vás 27. 1. na trojkoncertu v plzeňské Lampě a děkujeme všem, kdo se nějak podíleli na propagaci akce - ať už sdílením, nebo zveřejněním na svých webech. Enjoy!


Dead Winter Night - 27. 1. Divadlo pod Lampou

Upraveno:

Je načase zase vylézt mezi lidi. Tentokrát jsme se vykašlali na zimní spánek a přes naši averzi vůči nízkým teplotám se rozhodli uspořádat nějakou tu akci už v lednu. Tentokrát budou našimi spolubojovníky plzeňští alternativní nu-metalisté Search & Destroy a metalcoroví Concrete, kteří nahradili původně avizované Morrigan. 27. ledna se tak můžete těšit na trojitý metalový nářez v Divadle Pod Lampou.

Plakát k Dead Winter Night