Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Middledark metal / Plzeň

„Dokončujeme Mini EP.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

HODINA VELKÉHO TŘESKU SE PŘIBLÍŽILA!

Upraveno:

Vážení přátelé a příznivci naší tvorby, abychom vás přesvědčili, že se přes léto neflákáme, dovolte nám jedno radostný oznámení. Po době téměř se rovnající délce březosti samice slona afrického a všemožnejch útrapách, který jsme během nahrávání zažili (v drtivý většině případů se jednalo o zhmožděniny nebo otoky chlapskýho ega), máme konečně v kupě finální mixy všech songů pro EP Dreams in the Haunted House. Milan je totiž nejenom super basák, ale i nadšenej zvukovej inženýr (o jeho dalších skvělejch vlastnostech se netřeba rozepisovat, ale že jich má ????) a když se spojí nadšení s uměním, výsledek se dostaví. Takže už „jen“ zmasterovat a s tím největším nadšením vám náš třípísňovej výtvor naservírujeme snad nejen v elektronický pododbě, ale vymejšlíme i nějakej interesantní fyzickej nosič se spoustou edukativně-zábavnýho materiálu.
Tak zůstaňte ve střehu...


Mean Green Night - Zubathaa, Ravenlaw, Middledark

Upraveno:

Přijďte si před prázdninami užít ještě pořádnou metalovou nálož! Zveme vás všechny 16. června do Divadla pod lampou. Kromě pořádajících "Zpomalíme na tempo 220 bpm" MIDDLEDARK nastoupí power metalová smečka RAVENLAW z Hořovic, která se v našich končinách zas tak často nevyskytuje. Tím bychom měli nacpanou škatulku power-heavy-thrash. Ovšem v rámci zachování žánrové pestrosti je nám ctí přivítat zpět praotce plzeňského progressive / djent metalu, kapelu ZUBATHAA, která se po delší pauze vrací zpět na podia.

Plakát k akci Mean Green Night


Děkujeme z hloubi našich hříšných metalových duší...

...všem, kdo včera přišli na akci Dead Winter Night do Lampy - a sešlo se vás opravdu dost! Doufáme, že jste se dobře pobavili a těšíme se, že se s vámi zase potkáme na některém z dalších koncertů. Fotky chystáme.

A protože si vážíme jakékoliv podpory, díky patří taky rockovým webům irockshock.cz, whiplashmag.net, hardmusicbase.cz, plzenskahudba.cz, kde nám už po několikáté ochotně zveřejnili pozvánky na koncert, a také webům jsmezplzne.cz a plzenoviny.cz

P. S. Tohle byl první koncert, kdy jsme finančně dosáhli na krásnou červenou nulu - pouhé čtyři stovky v mínusu :-D. Ne, že by to bylo až tak podstatné, ale potěší to. Hurá a ještě jednou díky!

Fotoreporty z akce:

ireport.cz

qap.cz