Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Middledark metal / Plzeň

„Mean Green Night - 16. 6. Plzeň“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Mean Green Night - Zubathaa, Ravenlaw, Middledark

Upraveno:

Přijďte si před prázdninami užít ještě pořádnou metalovou nálož! Zveme vás všechny 16. června do Divadla pod lampou. Kromě pořádajících "Zpomalíme na tempo 220 bpm" MIDDLEDARK nastoupí power metalová smečka RAVENLAW z Hořovic, která se v našich končinách zas tak často nevyskytuje. Tím bychom měli nacpanou škatulku power-heavy-thrash. Ovšem v rámci zachování žánrové pestrosti je nám ctí přivítat zpět praotce plzeňského progressive / djent metalu, kapelu ZUBATHAA, která se po delší pauze vrací zpět na podia.

Plakát k akci Mean Green Night


Děkujeme z hloubi našich hříšných metalových duší...

...všem, kdo včera přišli na akci Dead Winter Night do Lampy - a sešlo se vás opravdu dost! Doufáme, že jste se dobře pobavili a těšíme se, že se s vámi zase potkáme na některém z dalších koncertů. Fotky chystáme.

A protože si vážíme jakékoliv podpory, díky patří taky rockovým webům irockshock.cz, whiplashmag.net, hardmusicbase.cz, plzenskahudba.cz, kde nám už po několikáté ochotně zveřejnili pozvánky na koncert, a také webům jsmezplzne.cz a plzenoviny.cz

P. S. Tohle byl první koncert, kdy jsme finančně dosáhli na krásnou červenou nulu - pouhé čtyři stovky v mínusu :-D. Ne, že by to bylo až tak podstatné, ale potěší to. Hurá a ještě jednou díky!

Fotoreporty z akce:

ireport.cz

qap.cz


1. song z EP Dreams In The Haunted House

Dámy a pánové, velectění metalheads! Je nám ctí a potěšením představit první z našich zvrhlých trojčátek, která jsme nosili pod svými metalovými srdci od loňského února - a tím je song Z Of Existenz. Další dvě (Dreams In The Haunted House a Obsession) se ještě klubou na svět a doufáme, že se objeví během února nebo března. Těšíme se na vás 27. 1. na trojkoncertu v plzeňské Lampě a děkujeme všem, kdo se nějak podíleli na propagaci akce - ať už sdílením, nebo zveřejněním na svých webech. Enjoy!