Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Middledark metal / Plzeň

„Novej song je venku!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Ukázky muziky tady na webu berte jako ochutnávku. Jsou to pracovní nahrávky z domácího studia, podle kterých zkoušíme verze pro živé hraní. Což většinou dopadne tak, že je při zkoušení zrychlujeme a zrychlujeme :-).

Sestava:

Milan Balon - basa

Tomáš Javorský - kytara, zpěv

Michal Polata - bicí souprava

Roman Štěpnička - kytara

2017

Listopad: Připravujeme lednový koncert  Dead Winter Night - společně s kapelami Search & Destroy a Morrigan

Začátkem ledna jsme dali dohromady novou zkušebnu a spřádáme plány na další hraní a hlavně na nahrávání.

V únoru jsme začali nahrávat třísongové promo, pro které jsme vybrali věci, které zatím nemáme zachycené v žádné podobě, a to Obsession, Z Of Existence a Dreams In The Haunted House. V dubnu jsme se vyřádili na vydařené akci All Fools' Night, kde spolu s námi hráli Zubathaa a žatečáci Toxic Area. V průběhu roku jsme ve volných chvílích pokračovali v nahrávání a skládání textů, takže se blížíme k finální podobě písniček.

2016

V březnu opět vystoupení na Strange Easter Night, tentokrát už s plným devítiskladbovým setem - cca 50 minut. Přes zimu jsme měli menší pauzu, tak jsme se ještě předtím rozehráli na plzeňské Múze. V létě jsme přidali ještě jeden song - Needless Things - a rozhodli se, že to by prozatím na koncertní set stačilo. Podařilo se nám zahrát si v pražském klubu Kain, na konci září po jistých zmatcích s termínem uspořádat druhý ročník akce Badmoon Obsession a v říjnu pak pak příjemný koncertík v Příbrami v klubu U Žabáka.

Leccos nám nevyšlo - za hlavní průs...blém roku můžeme asi označit zrušený koncert v Pražském klubu 007 (kvůli Michalově zraněné ruce). Kvůli různým dalším okolnostem pak nevyšel koncert v Poděbradech, na který nás pozvali Annanna's, a další hraní v Příbrami v prosinci. Stěhování do nové zkušebny taky patří k událostem, které bychom neradi absolvovali příliš často :-).

2015

Na začátku roku 2015 hrajeme první koncert v plzeňském klubu Parlament, abychom si taky ověřili, jestli se s tím dá vylézt ven. Následuje skvělá akce Strange April Night v dubnu 2015 a pak několik dalších koncertů včetně námi pořádané akce Badmoon Obsession v Divadle Pod Lampou. Pro první hraní je nazkoušeno asi 6 skladeb, postupně přidáváme další.

2014

V roce 2014 se zkouší další věci, ale celkové pracovní tempo je poněkud laxní, taky proto, že Milan Balon dokončuje vysoku školu. Situace se mění na podzim 2014 - kapela se stěhuje do nové zkušebny (společně se Strange Society), na jejímž získání má lví podíl hlavně Michal.

2013

Kapela vznikla v květnu 2013, v sestavě Tomáš Javorský, Michal Polata, Roman Štěpnička. Protože Michal působí ještě v kapele Strange Society, oba spolky zpočátku fungují v jedné zkušebně v bývalých kasárnách na Světovaru, kterou ovšem sdílejí ještě s dalšími kapelami (což, jak známo, není úplně optimální). Bez basy to ovšem nebude nikdy ono, takže se na podzim 2013 se přidává Milan Balon na basu a doplňuje tak sestavu na 4 členy. Zkouší se první písničky. Je fakt, že přes léto 2013 jsme se moc nepřetrhli. V listopadu následují oblíbené peripetie se stěhováním zkušebny, nová zkušebna je sice také sdílená, ale aspoň je tam přijatelná teplota.