Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MexWave progressive / Tábor

„Křest CD MexWave Album 12.5.2018“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Tvoje hvězda 151 ×
  • V kopretinách 96 ×
  • V hádankách 71 ×
  • Možná přijde kouzelník 71 ×
  • Come Together 57 ×

Novinky

Křest CD s názvem Album

Upraveno:

Kmotra Petra Janová s Petrem Voborou 

Kapela MexWave v sobotu 12.5.2018 pokřtila své první CD s názvem Album. Křtiny se konaly v hudebním klubu Cadillac v Táboře. Textařka kapely Petra Janová se nám stala kmotrou, polila CD „svěcenou“ vodou a požehnala mu.

V krátké řeči před vlastním křtem jsem poděkoval všem, kteří se podíleli na realizaci CD: Petře Janové (texty, hudební režie), Michalovi Steinzovi (zvuková režie, mastering), Daně Voštové (grafika) a Petrovi Dobiášovi (foto).
Mé díky patřilo i všem 22 sponzorům (některým osobně přítomným) a mnoha dalším osobám, které „prostě někdy“ nezištně pomohly v životě kapely. A také přátelům, kteří „zanechali stopu“. Všichni tito lidé jistým způsobem ovlivnili sound kapely a vznik tohoto dílka.
Atmosféra byla vynikající. Zcela zaplněný (spíš přeplněný) Cadillac zažil koncert se skvělým zvukem – práce Martina Pistulky – a velmi pěknou scénou. To vše i s promítáním 200 fotek ze všech předchozích událostí kapely, a to nejen hudebních :-)))
Zkrátka, vše, co se mělo povést, se povedlo.
Díky všem, kteří pomohli s realizací tohoto vzácného vystoupení, i těm z vás, kteří jste u toho byli.
Petr Vobora.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »