Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Metanol metal / Hradec Králové

„Fantastická čtyřka je opět tu! MY! JSME! METANOL!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • SMYSL ŽIVOTA (zkušebna 2017) 176 × Stáhnout MP3 zdarma
  • STÍN (zkušebna 2016) 240 ×
  • AIDS (zkušebna 2016) 128 ×
  • MACECHA (zkušebna 2016) 105 ×
  • NEVĚRNEJ BASTARD (zkušebna 2016) 79 ×
  • PRESSTITUTI (zkušebna 2016) 65 ×
  • VLAKOROJ (zkušebna 2016) 70 ×

Novinky

Ve čtyřech se to lépe táhne

Upraveno:

Ahoj! Skoro po roce - a že to byl perný rok - sem píšu novinku! :)

Naše sestava prošla poměrně zásadní změnou. Na postu basáka se nyní vyhřívá Tomáš Novotný. Není to jen basák, ale i kamarád, velmi platný člen našeho metanolového týmu. Tomáš je čtvrtý člen naší rodiny a my vám s ním přinášíme exkluzivní rozhovor!

Tomáš Novotný - basák

Ahoj Tome, naše fanoušky by jistě zajímalo, jak jsi se o nás (o kapele) dozvěděl a proč jsi se přihlásil do konkurzu na post basáka?

Ahoj, zdravím všechny naše fanoušky. :) METANOL mi doporučil můj známý Jan Leinweber (tímto bych mu chtěl poděkovat), že se jedná o mladou, energickou kapelu, která hledá spolehlivýho basáka. Chtěl jsem opět dát prostor mé lásce k hudbě, tak jsem neváhal a hned klukům napsal.

Jaké byly tvé zkušenosti před příchodem do Metanolu? Jak tě kluci přijali?

Na baskytaru jsem začal hrát už na základní škole, zkušenosti jsem nabíral hlavně z hraní v místních kapelách, jako Orange Time, nebo Roadkill. První schůzka s klukama proběhla kde jinde, než v hospodě. Hned ze začátku jsme si padli do oka, a ta celovečerní záplava fernetů to jenom ztvrdila. (Smích)

Poodhalíš nám trochu interní prostředí kapely? Jak probíhají zkoušky? Vídáte se i mimo zkušebnu?

Při hraní v kapele nejde jen o hudební potenciál lidí, ale i lidskej přístup. Hudba a celá show vždycky líp vyzní, když to mezi členama klape. O to víc, když jsou pro vás v podstatě druhá rodina. Málokterá zkouška skončí jinak, než posezením u piva.

Jaké máte s kapelou plány? Na co se těšíš nejvíc?

Všechnu nynější snahu věnujeme přípravám na nahrávání nový desky. Je to pro nás všechny priorita číslo jedna. Máme totiž pocit, že naše songy by si zasloužily kvalitní záznam, aby si je mohli fanoušci vychutnat, i když zrovna nemáme naplánovaný koncert. Poté rozjedeme šňůru koncertů, kde se budeme zase moct vyřádit naživo, jak to máme nejraději.

Moc díky za rozhovor. Chceš ještě něco vzkázat fanouškům nebo kamarádům?

Zůstaňte naladěni tak dobře jako my a těším se, až se všichni sejdeme na koncertě. Díky!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Lubomirhotovy


Bez profilu

Docela hutnej zvuk kytar -tak trošku H.metal? PIRÁTI-silnic-nebo čeho...?Ach jo-je tý hudby už tolik- že je z toho člověk workoholik.......

Vik (HK)

Ahoj Ondro, moc nás potěšil tvůj koment, snažíme se makat na nahrávkách a snad přibude i zpěv, každopádně pokud jsi zvědavý na další nahrávky, jsi pro nás motivací další vytvořit co nejdříve :)

Vik za kapelu META(No)L

Zobrazit všechny názory »