Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MetalCraft heavy-metal / Praha

„NEW VIDEO "ALL FOR ONE"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • All For One- All For One (2018) 15 ×
  • Poison Arrows- Feel The Fire (2015) 971 ×
  • She's Like A Loaded Gun- She's Like A Loaded Gun (2017) 244 ×
  • G.U.N. (Get Up Noise)- Feel The Fire (2015) 600 ×
  • Feel The Fire- Feel The Fire (2015) 1 546 ×
  • Dream In Your Eyes- Dream in Your Eyes (2017) 246 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

MetalCraft Lineup


Jan "Hanz" Fuhrmann - leadvocals

Junior - bass and vocals

Tomas "Corpse" Mrstina - leadguitar

Stepan "Blind" Blinka - leadguitar

Martin Linhart - drums

Bio a historie

MetalCraft

Formální založení kapely MetalCraft proběhlo sice již na sklonku léta 2014, ale od slov k činům bylo ještě poměrně daleko.  Až na jaře 2015 se do set-listu složeného z coverů známých metalových pecek začínají přimíchávat první vlastní věci a vyrovnávají poměr.   Dnes již s převahou vede autorská tvorba ale občas nějaký dobře mířený cover je přece moc fajn…  MetalCraft stojí pevně na základech NWOBHM s trochou toho glamového větru v zádech. MetalCraft si premiérově zahrál v červnu v pražském klubu Fatal jako host kapely Faidon a poté jsme otvírali malý festival Štokfest v Českém Brodě. Poté jsme se ukázali v klubu Modrá Vopice po boku holandských Divine Rebellion a poté znovu ve Fatalu jako support německých kapel Dimeless a Defy The Laws Of Tradition.                                                                                                                                                           Na sklonku roku 2015 vychází EP-CD Feel The Fire a na jaře 2016 vzniká první video GET UP NOISE, které se stává clipem měsíce na TV REBEL a v celoročním finále se vyšplhá na bronzovou příčku. Kapela koncertuje po boku ostřílených borců, jako jsou DOGA, TÖRR nebo DODO Doležal. V březnu 2017 spatřuje světlo světa druhý videoclip DREAM IN YOUR EYES a ihned po nasazení do Czechparády na TV REBEL je dvojnásobně zlatý a jednou stříbrný. MetalCraft si opět po roce díky diváckým hlasům užívá titul kapela měsíce. Bohužel v té době dochází i k vážným názorovým neshodám nejen v hudebním směřování kapely do budoucna. Vše vrcholí v dubnu 2017 odchodem kytaristy Tomáše Pavelky. MetalCraft v květnu odehrává koncert s kapelou LORETTA se záskokem Martinem Ježkem, který se o pár dnů později stává i stálým členem. Kapela své řady rozšiřuje v červnu 2017 o druhého kytaristu Karla Eremiase a Metalcraft je opět v plné síle. V současné době MetalCraft zkouší v nové sestavě, doplňuje setlist o nové věci a vše směřuje k podzimnímu natáčení CD. Nakonec ještě jednou redukujeme počty a MetalCraft se zužuje opět na kvartet. Martin Ježek nemá na kapelu díky vytížení v ostatních projektech (jaká klasika u MetalCraft) čas a dává přednost jiným aktivitám. Práce na CD zahájeny v říjnu a pilotní singl She'sLike A Loaded Gun se koncem roku objevil na RockZone.

Počátkem roku 2018 jsou opět na stole úvahy o rozšíření na kvintet. Nakonec se tak i stane ale to už bez Karla. Nové kytarové duo Tomas a Stepan kapelu omlazuje, přitvrzuje a dodává jí novou energii. V dubnu 2018 se chystá nový singl All For One, na který bude natočen v pořadí již třetí klip a rozjíždí se koncertní sezóna. Na podzim to vyvrcholí natáčením CD.

Držte nám palec, zůstaňte s námi....

LET'S ROCK'N'ROLL - STAY TUNED

Váš MetalCraft