Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Messystematic rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Zdeněk Divoký - el. kytara

Martin Kmínek - baskytara

Filip Hájek - bicí

 

Bio a historie

Rocková kapela tří muzikantů, kteří se dohromady poprvé sešli  o jedné jarní sobotě ve 12 hodin roku 2005 na zkoušce kapely Teen Movie, kterou založila zpěvačka Victorie a s ní další dva roky koncertovali a nahráli studiové demo. Po rozpadu TM zůstali kluci v kontaktu, ale soustředili se na jiné hudební projekty. V roce 2008 začali Zdeněk s Filipem znovu zkoušet a připravovat novou tvorbu, chvíli na to se přidal i Martin a kapela se začala ohlížet po zpěvačce. Jelikož se dlouho nedařilo najít tu pravou, kapela stagnovala až do roku 2010, kdy za mikrofon nastupuje Eva. S ní to ale dlouho nevychází a po půl roce je kapela opět bez zpěvačky.

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 961
Poslechnuto skladeb
286
Profil registrován
22.3.2011