Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Meridian Knowledge thrash / Benešov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Profil na BZ

No tak hurá, konečně máme profil i zde...Někteří sice reptali, a nesouhlasili, ale to je asi tak všechno co s tím mohou dělat:-)

Budu se snažit Vás všechny informovat, co se v kapele děje. I když je pravda, že poslední dobou se toho, krom pár rozporů a ohnivých výměn názorů, zas tak moc neděje.

Každopádně, pokud se budete chtít dozvědět i něco víc, než jen to co obsáhne tento profil, můžete navštívit vševědoucí a všeobjímající web: www.meridianknowledge.cz

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Zobrazit všechny názory »