Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Meredith Hunter alternative-crossover / Liberec

„Novej klip Superman venku!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Ukulele
Nástrojové obsazení: Bicí, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Liberecká kapela Meredith Hunter vznikla v roce 2012 a od nu-metalových začátků se posunula až k dnešnímu crosoverovému soundu. Tvorba kapely je od samého začátku ovlivněna kapelymi jako Linkin Park, Lostprophets, P.O.D... V roce 2017 vydala své zatím  poslední EP,  mixováné ve studiu Negative Tunes Jara Lukače, ze kterého zatím kapela vydala dva singly včetně klipů. 24.10  se kapela stala  Tipem týdne na serveru Bandzone.cz. Meredith Hunter pravidelně vystupují na regionálních akcích festivalech.

Meredith Hunter

Kontakty

telefon 728111999

email  zonny@volny.cz

Bio a historie