Mentálně narušená moucha punk / Polička

„Proti náckům, komančům a fašounům NAVŽDY !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zlý rakeťáci z Mouchy :D

Upraveno:

Tož na Agro festu se hrálo skvěle !
Dvouhodinovou cestu jsme jeli přes 4 hodiny, déšť, orkány, zkurvený báby co nás posílali "zkratkou"...abychom nakonec dojeli a zjistili, že spadl strom a nejde elektrika. Takže po hoďce a půl čekání jsme jeli dom :D
Karma je zdarma :)

Zato týden na to na Gládách v před jsme si zase užili ostudu jak vix viz náš report.
"

Hraní na Gládách vpřed nezklamalo a opět je posunuta hranice ostudy aneb dehonestace vlajek, rádoby bitka a pusa na usmířenou :)

Na akci jsme dorazili už vcelku cáklý, no, aby ne když měl Bukva svátek a v autě s náma jel i Hnědák :-D

Lidí bylo dost a ve slušný náladě, tak sme dali první pivko a koukli na kapelu před náma. Vcelku slušněj nářez, až na to, že jim tam na pódiu vlezl nějakej Lulan a mával obří vlajkou gnwp jak na prvního Mája.
To musí kapelu vždycky potěšit, když se Vám někdo sere do vystoupení a realizuje svojí samoúčelnou úchylárnu, páč sám něco vytvořit by dalo moc práce.

No nic mezitím co jsme se připravovali na vystoupení jsem za Lulánkem šel s tím ať nám se svým divadlem na pódium neleze, že Moucha nehraje pod žádnýma vlajkama, maximálně pod svojí a i tu jsme líný vozit :-D

Koukal jak chleba z tašky a zdálo se, že pochopil...

Vystoupení paráda, kotel, pogo, hned při první písničce utrhlá struna prostě nářez. Začalo i trochu pršet a to by se sneslo, kdyby z nebe nezačali padat Lulani. Dotyčnej prostě psychicky nevydržel, že by i punková kapela mohla mít svůj názor, nedejBiafra rozdílnej s jeho a přišel do davu mávat tím kusem hadru. 
Odpovědí mu byl fuck off a tak se nasral a hodil vlajku i s tyčí stylem, který by mu záviděl i oštěpař Železný, přímo do našeho bubeníka. 
Naší odpovědí bylo, že jsem vlajku vzal, otočil se s ní směrem k lidem, stáhl si kalhoty, vytřel si sní prdel a hodil mu jí zpátky.
Ještě, že nic víc, protože dotyčnýmu a jeho kamošům tak naběhla vzteklá žíla, že pěna u huby připomínala peřeje v době Krumlovskýho páření :-D
Nic po vystoupení menší strkanice, výhrůžky, pauza na cigáro, výhrůžky a nakonec podání rukou, piva a pusa na usmířenou, protože jsme přece všici na jedný punkový lodi ne :)
Teda s tim jednim týpkem, ten druhej to asi ještě rozdejchává do dnes.

No a teď proč to píšu
Za prvé proto, že Moucha není žádnym členem Strany Punkové jednoty a pod nesmyslů. Jedeme sami na sebe, děláme veřejnej, aktivní (to neznamená lepit samolepky ;) ) antifašismus 9 let a v případě Bukvy 16 let, a nikdo nás nebude strkat pod nějakou hlavičku ať už je to GNWP, Svaz Jednot a Konzumů proti fašismu, nebo Sdružení pro legalizaci banánků v čokoládě....Nota bene když jasně řekneme, že nic takového nechceme !
Za druhé, že jsme PUNKOVÁ kapela co má svoje NÁZORY a nenechá si nikým nic nutit.
A za třetí, protože to byla prdel, taky abychom měli na co vzpomínat :-D

Uvidíme se na další akci, Hnědotě zdar :)
Bukva

ps: zcela mimo kapelu měla celá věc ještě dohru s tím, že někdy v noci, když už jsme byly pryč, se na scéně zjevil ožralej Hnědák, vlajku dotyčnejm ukradl a…dostal prej do řepy jak sviňa :-D Prej má jojo pod okem jak Jitka Molavcová za mlada :-D" 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Shrek


Bez profilu

Hoši díky za mozkomlejnek byli jste super jen škoda to počasí hráli jste skvěle.
nashledanou

Zobrazit všechny názory »