Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Medium hard rock / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Medium-Medium 2 667 ×
  • Medium- Podzim 1 865 ×
  • Medium-Hostinskej 1 920 ×
  • Medium- S tebou noc je dlouhá 1 808 ×
  • Medium- Tisíc věcí 1 597 ×
  • Medium-Socha s hlavou motýlí 1 537 ×
  • 2_rekwiem 743 ×
  • 4_nahodne-setkani 678 ×
  • 06 Stopa 6 621 ×

Novinky

Běh roku 2018.

Zdravím všechny návštěvníky profilu plzeňské hard-rockové formace MEDIUM.Kapela měla po ukončení koncertní sezóny 2017.v plánu na první polovinu roku 2018.výměnu hudebníků na pozici bicích a baskytary a pokračování v koncertní činsti.Již od začátku letošního roku proběhla zkoušení a komunikace s několika možnými uchazeči,ale zatím bez konečného výsledku a aby toho do znovu-rozjezdové situace nebylo málo,opět situaci částečně komplikují určitá zdravotní dění.Budeme doufat,že situace brzy nabere ten správný směr jak po stránce nalezení hudebníků jež tato muzika naplno osloví,tak po stránce zdravotní.Kdyby tyto řádky četl muzikant který by měl !!ZÁJEM!! hrát v kapele Medium,může oslovit frontmana kapely Milana Borníka,kontakt naleznete na oficiálkách Media- www.medium-rock.com  .Jsou vítáni zájemci s praxí na pozice-bicí,baskytara,případně elektrická sólová kytara.Děkujeme za přízeň kapele a návštěvy profilů skupiny Medium.K mému pozdravu a přání pohodového prožití letní sezóny se přpojuje i frontman kapely Milan Borník.

S pozdravem Ota.Zakk.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Petr


Bez profilu

Děkujeme fanouškům. Včerejší akce v Uhercích se povedla

Dan


Bez profilu

Já na vás byl naposled v Horní Bříze, to byla výborná akce a perfektní výkon kapely. Když vás srovnám s těmi kapelami, co zní jako stín své dřívější slávy, tak je mi trochu líto, že jste proti nim o dost méně na očích. A co nějaké nové CD, bude?

zděnda


Bez profilu

Tome dík . Jenom by mě zajímalo,jestli ten frajer co napsal ty bludoviny má koule na to, aby ještě něco napsal a pod vlastnim jmenem.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 69

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
20 266
Poslechnuto skladeb
13 435
Profil registrován
2.5.2010