Ta instrumentáálka electro...by chtěla trošku víííc života...do sebe ....ale neni to špatný :-)
dalši novinka
ten zas neco jineho je to trochu lizle breakbeatem!
Ta instrumentáálka electro...by chtěla trošku víííc života...do sebe ....ale neni to špatný :-)
pěkný, jen by to chtělo trošec nápaditější,je to dost jednoduchý rozumíš ;) ale jako paráda, jen tak dál :) hardcore will never die