Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Matthew's Workshop funk-rock'n'roll / Pardubice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela Matthew´s Workshop se zapsala do podvědomí veškerých posluchačů zejména, a to především, prostřednictvím masivní marketingové propagandy ve formě vyvěšování podomácku zhotovených letáčků na krajích periférie lesů v oblasti Pardubicka a přilehlých osad. Skupina se skládá ze čtyř mladých, pěkných a na pohled přitažlivých chlapců z Pardubic, jejichž věk se pohybuje v průměru kdesi mezi dvaceti lety. Veškerý potenciál kapely je zatím převážně zahalen a ukryt v možnostech kapely, a tudíž čeká na okamžik, kdy plně vystoupí na povrch a oslní veškeré posluchačstvo. Nicméně kapela již dnes, takřka po ročním působení, zaznamenala dílčí úspěchy a vydobyla si zástupy fanoušků, jejichž počet se již dnes odhaduje na pěknou řádku. Souběžně s hudební produkcí, která lahodí sluchu, se kluci věnují taktéž pódiovému projevu, který se nese v duchu synchronních tanečních skečů, žonglování, sestav na bradle a skoků letmo přes švédské bedny. Kapela, ač přes své krátké působení, odehrála již přes dvě desítky koncertů po celých Čechách a těší se stále většímu zájmu hudební veřejnosti.

Styl svojí hudby pojmenovali takto: Funky Rap'n'Roll >poslechněte si a pochopíte;)

Nynější a aktuální složení je tedy: Ondra - zpěv, ságo, kudrnatý vlasy; Josef - kytara, zpěv a výkřiky do tmy; Domin - basa piv; Jiří - bubny a co zbyde. Chlapci během své kariéry prošli dlouhým vývojem, kdy se z těžkých začátků dostali až do lehkého konce.

http://MatthewsWorkshop.com

Bio a historie

Budgie Jumping (zima 2009)

demo No#1  (prosinec 2006)