Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Masařka 03 punk-big-beat / Horní Poříčí

„Něco někde někdy?“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Doprovodný zpěv, Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Složení a rozložení kapely:

Kytara, zpěv - Hudys

Kytara, zpěv - Jura

Basa - Aleš

Bicí, zpěv - Olaf 

 

Kontakty:

Olaf :  +420777165390

E-mail: masarka03@centrum.cz

Bio a historie

V Roce 2010 někdy na na přelonu Podzimu a zimy, se sešli 2 si uplně cizí lidé (mlačí kytarysta Hudys s bubeníkem Olafem). Slovo dalo slovo, asi taky nejaky ten panák a domluvili se mezi sebou, že každej sežene jeste jednoho člověka. Olaf sehnal ještě jednoho kytarystu, Hudys našel člověka, co by se rád naučil na basskytaru. Bassák dostal v lednu roku 2011 tří měsíční rychlokurz a jelo se na seznamovací schůzku. Padlo pár panáků a šlo se na zkušebnu, čerstvě zajištěnou. Padlo pár návrhů na žánr, kterej budeme hrát. Nakonec jsme všeci odsouhlasili kompromis PUNK-ROCK. Vyzkoušelo se pár prvních návrhů na písničky. Když už jsme Officialně zapili založení nové kapely, začali jsme polemizovat o tom, jak se vlastne budeme jmenovat. Po několika týdnech dohadů, návrhů apod. padl návrh, MASAŘKA a vzhledem k tomu, že by jsme tak navázali na 25 let starou tradici už ve třetím uskupení, tak jsme se si shodli na 03. A tak to všechno začalo. V roce 2012 jsme vydali první DEMO album “Vládo, díky!”. A protože je Jura velmi produktivní skladatel, v roce 2013 vzniklo druhé DEMO s názvem “Domácí násilí”. A nyní se už 3 roky kopem navzájem do zadků, aby jsme už konečně natočili plnohodnotné album.