Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Marlyman rap-r&b / Opava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Marly Man vsp. Honey B. - Platonická vášeň (HBM Music/Infinity A 199 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Marly Man - Dítě z duhy (HBM Music/Infinity Arts) 104 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Marly Man - Notorik Edvard (HBM Music/Infinity Arts) 44 ×
  • Marly Man - Low Budget ft. KMé, Honey B. (HBM Music/Infinity Ar 32 ×
  • Marly Man - Ztráta času ft. Rébus (HBM Music/Infinity Arts) 31 ×
  • 03 Nevím co si myslet ft. Hoz 19 ×

Novinky

Další 3 kousky z alba!!!

Přece už je tomu dýl než měsíc, co desku osvítil sluneční paprsek...rozhodl jsem se vypustit další 3 tracky z desky. Víc k tomu dodávat netřeba, proto se nalaď na onu vlnu, přestaň šoupat a třepat nervózně nohama, založ si ruce v klín a dej PLAY. Přeji příjemný poslech.

Notorik Edvard - je to skladba o REAL alkoholikovi, z mého kraje - přesněji z vísky mezi Opavou a Krnovem. Všechny aspekty jsou totožné. Místa,hlášky,fakta...vyslechni si jeho projev.

Low Budget - je skladba o maličkostech, kterých je dneska ve světě mnoho, ale taky mnoho lidí mají tendenci je přehlížet a nevychutnávat si je. Já a moji hosté jsou opakem. Vyslechni si slovenskou formaci KMé a zpěvačku Honey B. Zároveň velký dík za finální podobu onoho beatu, který doladil atmo. Respekt pro Hoze z HBM!

Ztráta času - O naplnění, smyslu a prioritách k samotné tvořivosti a hudbě. Interpret dříve nebo později se musí s takovouto tématikou ztotožnit. O závisti,nepřejících,o postupném šplhání se ke svým cílům...a víc, k tomu netřeba dodávat...dík patří Rébusovi, který dokázal uchopit podstatu věci...

Marly


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »