Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Manual rock / Hradec Králové

„Hard&Roll z Hradce Králové“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Jódlování

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Sestava 2016 :

Vašek "Áda" Brzek ml.

Kytara - zpěv

Michael "Runy" Rund

Kytara - vocal

Mirek "Mirec" Hornych

Bicí

Honza "Pigi" Bakeš

baskytara - vocal

 

 

 

 

Bio a historie

Kapela MANUAL hraje už deset let během kterých, se vyrýsovala do podoby, kterou známe dnes. Za tuto dobu se více méně ucelil i styl, který hrajeme nyní. Vystřídalo se zde i několik hudebníků, z nichž někteří v kapele jen hostovali, ale díky kamarádskému přístupu se vídáme i po čase a rádi vzpomínáme na některé akce, na kterých s námi dotyční hráli.

Jediný člen, který je v kapele, od jejího vzniku je frontman a hlavní kytarista V. Brzek. Ten je znám především svými vysokými tóny, které vyluzuje z úst a s kytarou za hlavou zahraje prakticky jakékoli sólo. Dalšími neméně důležitými členy jsou M. Hornych na bicí, M. Rund na kytaru a vokál a M. Kořínek na Basu a vokál.

Na kontě máme čtyři studiová alba a to poslední z roku 2015 je na akcích nejhranější. Není se čemu divit, je to první CD, na kterém hrajeme s poslední sestavou, která nyní v MANUALu je. 

Za celou dobu kdy hrajeme nás vidělo pár lidí a tak teď by si kapela zasloužila aby jí lidí vidělo víc.