Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mala Ruckus indie-rock / Praha

„Jazz Dock - June 22nd - United Islands“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Run- Make the Monkey Watch (2015) 524 ×
  • Words- Make the Monkey Watch (2015) 273 ×
  • Hoverboards- Make the Monkey Watch (2015) 180 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Upbeat indie folk rock, bathed and soaked in tomfoolery. 5 musicians from 4 different countries, based in Dalian, China, currently living in Prague, Czech Republic. Album out soon!
 

Bio a historie

EN

MALA RUCKUS is an indie alternative rock band formed in China, currently living in Prague. The band's sound comes from an assorted range of influences, due in part to the varied backgrounds of the individual members. Folk, rock and alternative music are blended with melodious group harmonies and sincere lyrics.

The members met and formed the group in 2013 and have played in a multitude of cities in China, establishing a reputation both for their energetic live shows and musical creativity. Mala Ruckus have worked passionately to create a sound that combines their respective influences with a playful personality and a voice all their own.

CZ

Vznik indie-rockové kapely MALA RUCKUS se datuje k roku 2013, kdy se na nejméně pravděpodobném místě, v čínském městě Dalian, sešlo 5 muzikantů ze 4 různých zemí.
V průběhu 2 let si zde skupina svými energickými vystoupeními a jedinečným zvukem vybudovala značnou fanouškovskou základnu. Debutové album s názvem "Let the Monkey Watch vyšlo na podzim v roce 2015.

Od konce roku 2016 působí Mala Ruckus v Praze v novém složení Alex Montyro (zpěv), Caolan O'Neill Forde (kytara), Ynnon Tal (basa) a Kryštof Fuxa (bicí). 

Bandzone.cz Tip týdne

13. března 2017

Fanoušci: 16

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
2 538
Poslechnuto skladeb
980
Profil registrován
22.2.2017