Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

L.O.S (Lure of Senses) rock-alternative / Kutná Hora

„jedemééééé“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Kutnohorská kapela, hrající vlastní styl pomegranč s prvky punku a melodického rocku. Více informací naleznete na oficiálních stránkách www.losmusic.cz, kde můžete stáhnout kompletní diskografii.

Texty z aktuálního CD nazvaného Feeling box naleznete tady.

 

Martin - zpěv, kytara  ,        martin@losmusic.cz

Carlos - sól. kytara, zpěv  , carlos@losmusic.cz

Jiřina (Matouch) - basa   ,    matouch@losmusic.cz

Collin - bicí ,                          collin@losmusic.cz

 

kapela se ztotožňuje s aktivitami Nadace pro transplantace kostní dřeně

Bio a historie

L.O.S [el ó es] ( Lure of Senses). Parta kluků ze sousedství, která si splnila společný hudební sen, zahrát si na velkých festivalech Sázavafest, Rock for People a na zahraničních pódiích v Německu, Polsku, Maďarsku. Po počátečních peripetiích s vysvětlováním názvu Lure of Senses (vábení smyslů) se rozhodla v roce 2009 změnit název na zkratku L.O.S, což pro kapelu znamenal velký přelom. Počátkem tohoto roku vydala debutovou nahrávku Feeling box. Do té doby hrající muziku s anglickými texty obohatila o písně v češtině. O správném rozhodnutí svědčí úspěch česky zpívaného singlu Valenteen v hitparádě na rádiu Kiss Delta, kde zvítězil hned v prvním kole. Svou muziku označují muzikanti z L.O.S vlastním stylem pomegranč. Jde o směs rockových vlivů od grunge, hard rock přes punk až k stylu crossover. "Hrajeme rockově. Tvrdé a šťavnaté rify občas střídáme se sladkými melodiemi", vysvětlují členové L.O.S - Carlos, Martin, Jiřina a Collin.