Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lukman pop-punk / Kopřivnice

„Zahrál bych si s dalšími muzikanty, tak se ozvěte.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Hraní po venku

Je všobecně známé, že otravuju lidi ve svém okolí. Abych rozšířil tuto svojí otravnou nákazu, sedám na kolo a vyjíždím za hranice města Kopřivnice. V podstatě se jedna o Cyklo - Hudební výlet, kdy se někam vydám na kole abych po nějaké vzdálenosti zastavil a zabrnkal na struny kytary, kterou si sebou na zádech vezu.Efekt to má podle mě spíše záporný, kdy lidé podléhají nepříjemným tónům a ženou se opačným směrem ode mě. To kladné se týká mě, protože jsem vždy po hraní klidnější a spokojenější. Vracím se pak domů z novým elánem. V podstatě jde o výměnu energie. Lidem kradu tu jejich dobrou a výměnou za moji posranou. Stejně je lidí na světě dost a já myslím, že se jedná o férovej vobchod. Teda stím rozdílem, že jsem si o to s nikým neplácnul.

Střídám města jako boty, tedy aspoň ty nejbližší, kam sem schopný dojet. A je tak klidně možné, že i ve vašem městě se jednou objevím. Když mě pak ale zahlídnete, je už pozdě utíkat..

PS: momentalně jsem pracovně vytížený za hranicemi ČR. řeším to hraním po ČR o dovolené.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
434
Poslechnuto skladeb
331
Profil registrován
2.12.2012