Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lucie Redlová acoustic-rock / Valašské Meziříčí

„nové EP s Garde coming do konce roku :-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Na Lhotách - z alba Křižovatka (2012) 2 697 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Sběračky čaje - singl z alba Křižovatka (2012) 2 439 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Pilot - z alba První, poslední (2009) 3 890 ×
  • Jarní řeka - z alba První, poslední (2009) 2 919 ×
  • Samičí blues (demo 2004) 2 728 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Horehronka - s Docuku (Meziřečí 2004) 2 342 ×
  • Julka a Marína - z alba První, poslední (ukázka) 1 875 ×
  • Vrba - z alba První, poslední (ukázka) 1 528 ×
  • Balkánská - z První, poslední (ukázka) 1 742 ×
  • Bojím se - z První, poslední (ukázka) 1 384 ×

Novinky

Dnes slavím 15 let

Dnes na den přesně slavím 15 LET SÓLOVÉHO HRANÍ. To první vystoupení byly 3 písničky (z toho jedna převzatá) jako předkapela své tehdejší kapele Docuku na benefičním koncertě ve Valmezu pro postižené povodněmi v Čechách.
STŘIH
Jedu vlakem na Festival Banát. Vlakem poprvé, celkem pošesté (jako jediná účinkující jsem nikdy nevynechala). Bojím se, že už nebudu mít poslední den festivalu, kdy vystupuji, hlas. Běham cesty to měním a bojím se, že nebudu mít hlas, než dojdu z mého vagónu č. 12 do vagónu č. 6 za kamarády, protože se zaseknu v osmičce s Vasilovým Rubášem (a dalšími) a zpíváme o 106. Ve vlaku vůbec nespím, první den na festivalu jdu spát až v 6:30 a tak nějak podobně to pokračuje až do dne mého vystoupení. To si ještě ráno střihnu Beatles set s kluky z VEES a když pak jdeme průvodem na krajanský festival, nemohu nezpívat Vysoký jalovec, Okolo Hradce a další písně do kroku. Výsledkem je, že před mým vystoupením už mě bolí byť jen mluvit.
STŘIH
Začínám zpívat první písničku. Hlas mi přijde takto nakřáplý vlastně sexy, ale stále nevím, jak dopadne vyřvávání výšek. Dostanu se k tomu místu a - adrenalin evidentně funguje. Nic nebolí, vyřvu vše, jak potřebuji. Od té doby se nebojím už ničeho. Užívám si skvělý koncert se skvěle rozpařeným kotlem a lidmi, kteří se za těch 5 let stali mými přáteli. Na poslední písničku si zvu bubeníka Láďu Šišku, se kterým jsem se den předtím po jeho vystoupení s Budoárem staré dámy domluvila, že by si se mnou mohl zahrát (a píseň jsme během zvukovky tak nějak prolítli). Energie davu se samozřejmě ještě zvětšuje. Užívám si tu komunikaci, úsměvy, napojení. Dav chce více, jdu přidávat. Znovu zvu Láďu, ačkoli následující píseň nikdy neslyšel. Jen ho varuju, že tam bude stopka. Po stopce je ztišení a pak se to má zase rozjet. Očima mu telepaticky předávám informaci o dalším vývoji písně a v jeho očích a úsměvu čtu, že všechno bez problémů pochopil. V moment, kdy se to znova rozjede, jsme tak napojení, že radostí vyskakuju a pištím, Ladislav řve taky. TOHLE jsou ty chvíle, pro které to děláme. Nebylo jich za těch 15 let tak málo, ale jsou vzácné a já si je hýčkám! Na tento koncert se vyplatilo počkat si na poslední (no, vlastně předposlední, ještě nás čekala cesta vlakem, kterou jsem - hádejte - zase vůbec nespala) den! Lépe jsem to výročí nemohla oslavit.
DĚKUJI VŠEM, KDO MĚ TĚCH 15 LET PROVÁZELI!!!!! Nebylo vás málo a bez vás by to tak nějak nebylo ono. Ono bez soli to není nikdy ono.

https://youtu.be/MY_x1T8IYno


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Gregorien

Ahoj, nabízím pomoc kapelám ohledně dopravy na koncerty. Mám k pronájmu 9 místný FORD TRANZIT ,r.v. 97 , bez koroze , v top stavu - spolehlivé auto , spotřeba 8L nafty . Když budete potřebovat půjčit, zavolejte na 604 825 470 , mrkneme na volný termín auta a domluvíme se. Cena za půjčení je 700kč/koncert .
PS: půjčujete si celé auto bez řidiče - né, že Vás budu vozit :-)
Mira

Zobrazit všechny názory »