Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Low-Fi indie-rock / Neapol

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Low-Fi = Something 178 ×
  • Low-Fi = What we are is secret (ft. Alessandra Gismondi) 78 ×
  • Low-Fi = Daylight 60 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

ABOUT band:
Band Website lowfi.it
Band Members Alessandro bass / vox / programming
Adriano guitar
Marco drum
Ciro cowriter

Low-fi were founded in the end of 2002 by twins Alex and Adriano. The two brothers developed their musical tastes throughout the 90s, listening to bands like dEUS, Sonic Youth, Motorpsycho, Soulwax,Nin,Atr among many others. Immediately they hit the road playing everywhere: small clubs, town plazas, universities and contest with the likes of Tre Allegri Ragazzi Morti, Linea 77, Meganoidi, 24 Grana, Il Teatro Degli Orrori,Super Elastic Bubble Plastic, Yuppie Flu, A Toys Orchestra. In June 2008 the Low-Fi contributed the track “Compagno” to the compilation “26 canzoni per Peppino Impastato”(by "Il Manifesto") with artists like Carmen Consoli, Marlene Kuntz, One Dimensional Man, Uzeda and Zu In September 2009 the band will contribute a track (“No man’s land”) to the compilation "Clowns and Jugglers", a Syd Barrett tribute released by Octopus Records.On Jenuary 2010 the band crossed the europe trought Hungary,Poland,Germany and Croatia and Octopus Records released the first low-fi's EP.


Youtube Video BZiqg8_97YUYoutube Video BZiqg8_97YU

FACEBOOK profile: 
http://www.facebook.com/lowfiband

(in english language,please)

BOOKING
WOD

BAND
info@lowfi.it

 

Oficiální stánky  pro kapelu LOW-FI,jestli mátě nějaké dotazy či připomínky obraťte se prosím na můj profil.

Bio a historie

Kapela LOW-FI  vznikla roku 2002.Trojice byla vytvořena dvojčaty Alessandrem a Adrianem,kteří využili pomocnou sílu Marca-jejich bubeníka.V pruběhu let se zúčastnili v několika kompilacích,s kapelou procestovali Itálii a východní evropu ,vystupovali v mnoha klubech a na festivalech.

V roce 2010 společnost Octopus record vydala jejich debutové EP.producentováno  G.Fontanella(24 Grana at Key-Lab) a práce která komprimuje a sjednocuje  popmusic s punkovými návrhy a electro-dark částmi.Aktuálně pracují na jejich prvním LP které bude vydáno v říjnu  2010.

low.fi

Fanoušci: 26

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
5 556
Poslechnuto skladeb
714
Profil registrován
11.5.2010