Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Loudky grunge-rock / Praha

„Videoklip je na světě!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Mrtví 243 ×

Novinky

První koncert projektu Loudky a křest videoklipu!

Upraveno:

29.10. Praha - Vila Štvanice ve 20:30

Vstup: 80,-/110,-

Hosté: Viktor Dyk, Jan Toužimský, Rockopera Praha, Vlasta Horváth

Úcinkující: Loudky + Tomáš Havlínek, Žofie Dařbujánová a Jan Danda

Náladu naladí : Adam Morkus

Popis:

"Každý z nás byl, je a bude někým ovlivňován. Odjakživa! Ať už to byl bůh ohně, nebo oheň sám. Ať to byl faraon, císař, nebo král. Ať to byla válka, nebo láska - žena či muž. Vždycky nás a naše chování a rozhodování něco alespoň zdánlivě ovlivňovalo. Ovlivnění nemusí být pouze negativního rázu, ale pravda je taková, že se tolik nelišíme od loutek, marionet zavěšených na vlascích. Měli bychom si jen vybrat co, nebo kdo drží vahadlo tahající za šňůrky."

 Projekt Loudky je hudebně-dramatická syntéza založena Jiřím Švecem na začátku tohoto roku. Skládá se z hudební a dramatické části a do Vily Štvanice přijede prozatím "jen" složka hudební. Ta však bude mít na ve Vile světovou premiéru. Divadelní část (ve spojení s kapelou), bude mít svou premiéru na jaře 2016. Doufáme, že Vás na tento příběh "Jednoho z mnoha" nalákáme naší multižánrovou hudbou směřující ke kolébce roku a kombinace Grunge zvuku interpretované v českém jazyce. Celková premiéra, a tedy projekt plně kompletní, Vám pak odehraje příběh pomocí loutek v životní velikosti. Snad pobaví a pohladí  nejen Váš sluch, ale i vaše oči a hlavně duši.

Momentálně se natáčí Cd, které vyjde na jaře, společně s celým projektem.

Již 29.10. ve Vile však budete mít jedinečnou možnost se účastnit křestu videoklipu, který pokřtí kmotr klipu Viktor Dyk společně s autorkami Michaelou Fišerovou a Terezou Doležalovou. Pozváni jsou i čestní hosté jako je Honza Toužimský, Vlasta Horváth či Rockopera Praha.

Jako čestný host vystoupí výborný kytarista Adam Morkus

Adam Morkus je český avantgardní kytarista. V průběhu let si vytvořil vlastní nezaměnitelný styl hry, jenž vznikl kombinací standardních kytarových technik s jinými nekonvenčními postupy jako například údery a škrábání na tělo kytary, jimiž si supluje bicí soupravu, kladení kytary na klín strunami vzhůru (tzv. lap-taping) či využití velkého množství alikvótních tónů. To vše bez jakýchkoliv elektronických efektů či smyček. Kromě vlastních kompozic obsahuje jeho repertoár i skladby interpretů jako Fine Young Cannibals, George Harrison či Awolnation. Jeho přirozené a lidské vystupování vytváří společně s výše uvedeným anti-akademickým využitím akustické kytary velmi nevšední zážitek!

Těšíme se na Vás!!

Loudky

 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Fanoušci: 8

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 401
Poslechnuto skladeb
254
Profil registrován
5.10.2015