Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Löst black-crust / Chodov

„Čekuj koncerty a nic neprošvihni!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Na západní frontě křik!

Upraveno:

Konečně zase příležitost udělat hluk, chaos a způsobit kolaps! 7.10.17 v Plzni v klubíku Pohoda budou lítat vzduchem lidi, možná nástroje a nejspíše i pullitry! S náma zahrají belgičtí grind crusteři Matrak Attakk a s crust punx zvířata z okolí křivoklátskejch lesů Kosy Gen! Děkujeme Psovi a crew za pozvání. Neseď doma a přijď podpořit punk vole! 
https://www.facebook.com/events/130504760915027/?fref=ts

************

Další akci na západě máme na triku my! Vyšlo to na 18.11.17. Bude to vypadat podobně jako v Plzni o měsíc dřív, takže bude lítat vše i bez křídel. Zahrajou super kapely v podobě Dis-k47 ze Znojma, Kunta Kinte z Práglu, BoB z Teplákovic, Vzteklec zes Plzně a my jakožto abychom jen nestáli u vztupu, ale užili si taky trochu srandy. Bude to v chodovském "Koupáku" aka Oáze. Akce by neměla bát časově omezena avšak kapely maj omezený čas hraní. Začátek bude v cca 20:00 tak přijď včas ať nic neprosereš jak své staré džíny nebo mládí.
https://www.facebook.com/events/1473380966041445/?fref=ts
************

Plakáty dodáme hned jak je v nějaký dětský fabrice za směšnej peníz slepí ve fotošopu! 
Zatím enjoy. 

Löst


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »