Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Loretta rock-metal / Brno

„Comeback "babské metalové" kapely po 25-ti letech“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Loretta 1 483 ×
  • Zlost 750 ×
  • Prokletí hříchů 718 ×
  • Rudé komando 639 ×
  • Stíny v ulicích II. 418 ×
  • Komedie láska 395 ×
  • Hrobník 343 ×
  • Stíny v ulicích 273 ×

Novinky

PF 2017!!!

Naše nejmilejší fanynky a fandové, přátelé a kamarádi! 
Tak jsme se ani nestačili vzpamatovat a máme tu zase další rok! 
Nám to možná uteklo tak rychle proto, že události okolo Loretty nabraly takovej spád, jakej jsme opravdu, ale opravdu nečekaly. 
Odehrály jsme spoustu koncertů v klubech, na letních festivalech i v brněnském Sono Centru, na podzim jsme si střihly skvělou šňůru s Babským Rockfestem a hraní zakončily bezvadným vánočním koncertem v Melodce; udělaly jsme několik rozhovorů do tištěných i online časopisů; objevily se na TV Rebel, v Dobrém ránu ČT, byly jsme hosty několika rádií. Mezitím jsme si odskočily do studia Citron nahrát pár nových písniček…
Zkrátka to byl takovej fukot, že jsme bohužel nestačily dotáhnout do konce všechny naše plány. Ale slibujeme, že to v tomto roce všechno napravíme, protože končit se ještě rozhodně nechystáme!  
Naopak pro vás pilně připravujeme turné pro rok 2017. A protože nejraději hrajeme tam, kde se na nás těší nejvíc fanoušků, nebo na místech, kde jsme ještě nikdy nekoncertovaly, budeme rády, když nám napíšete svůj tip na klub, kam rádi chodíte, nebo na letní festival, kde byste Lorettu chtěli vidět.
Pište na adresu: loretta2017@seznam.cz! 
Budeme se moc těšit na vaše nápady! Vybrané tipy, které se nám podaří realizovat, odměníme volňáskem pro 2 osoby.  
Každopádně a především nesmírně děkujeme všem fanouškům a přátelům, kteří nás loni podporovali a stále podporují, čehož si nesmírně vážíme, protože bez vás by to všechno nemělo smysl! Dále našemu manažerovi Jirkovi za super nápady a elán a taky proto, že to s náma chvilkama vůbec není lehký  A nesmíme zapomenout ani na naše rodiny - za to, že nám drží pěsti, pomáhají nám a vůbec za všechno! 
Vám všem přejeme, ať je pro vás tento rok ten nejkrásnější a nejpohodovější, ať jste zdraví, podaří se vám, co si usmyslíte, a ať je pro vás pořád (nejen) rocková muzika lékem na většinu životních průšvihů!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Loretta

Pavlíku, děkujeme za krásná slova, Tobě též přejeme samé úspěšné dny a samozřejmě se těšíme na nějakou společně zazpívanou píseň na některé z akcí! :) Uvidíme se brzy! :)

Zobrazit všechny názory »