Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lister electronica-power / Plzeň

„Poutník přichází“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 791113 14 15 16 17 18

FESTÍK NEFESTÍK

Bylo nebylo, bude nebude, Pomuk Nepomuk, víkend víkstart, přistrojená odstrojená, pěšky nebo za vozem, dar nedar, radar, Zadar, Dejdar...

Nehodící se škrtněte a doražte nebo uvidíte, že nic neuslyšíte!

...moc díky všem, kdo nás přišli podpořit na poslední zkoušku nezkoušku ;)

Zdar Nezdar!


NA ZÁKLADNĚ

Upraveno:

Seděl sám ve stínu svého jednostopého vozidla, preludoval na kytaru a k tomu se doprovázel foukáním do vábničky na kachny. Na skromném ohníčku před ním se pomalu opékala uzenka uplácaná z tofu. Nebylo pochyb o tom, s kým máme tu čest: na mýtině u cesty se utábořil sám lovec myslivců ADOLPHO!

Takového setkání bylo třeba využít, proto jsme mistra pozvali na naši novou základnu, kde za naší účasti pobeseduje s návštěvníky o magických krásách někdejších lesů.

Akce proběhne

17.6.2017 od 20:00 na zahrádce klubu Pohoda

Těšíte se?


VÝSLEDEK SE DOSTAVIL!

Po téměř půlroční usilovné mravenčí práci se týmu špičkových restaurátorů podařilo obnovit část filmového materiálu, který byl nalezen v sutinách nedaleko místa, kde se Tenkrát údajně pekl nejlepší chleba v Plzni. Z použitelných fragmentů sestavili naši experti pásmo pohyblivých obrázků, kterému se Tenkrát říkalo "klip".

Užívejte si ho, pouštějte ho kolemjdoucím a šiřte ho napříč Pustinou jako se Tenkrát napříč kyberprostorem šířila například vtipná videa koček!

Youtube Video CEVF94Plaq8Youtube Video CEVF94Plaq8

Váš Poutník


1 2 3 4 5 6 791113 14 15 16 17 18