Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Line Of Sight heavy-metal / Brno

„Na hledanou po Novém roce!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nové stránky - nová sestava!

Upraveno:

Vzhledem k drastickým změnám, které proběhly v obsazení kapely Line Of Sight, došlo také k podstatným změnám co se týká stránek kapely. Tyto stránky jsou sice spuštěny, ale většina odkazů ještě zatím není funkčních. Také sestava kapely ještě není kompletní, takže informace budou doplňovány postupně. Kapela se vrátila ke svému původnímu logu, neboť se i hudebně vrací k poctivým základům metalové hudby a její filosofii, kterou vystihují pojmy, jako třeba  "metal v srdci", "férové jednání" a hlavně "ŠÍLENÝ NÁŘEZ!!!!"

Stále hledáme bubeníka!!!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Line Of Sight

Ahoj strom6661! Děkujeme za přidání a za to, že se ti naše muzika líbí. Nových skladeb máme dost, jen netočíme desky. Pokud nás chceš slyšet naživo, zvu tě na koncert 31. 10. 2015 do brněnského klubu M13, kde vystoupíme společně s Sixth Dimension a Zodiac, anebo den před tím, kdy hrajeme v Polné, v Zámecké Rychtě a to ve stejném složení. Takže určitě bude čas i na pokec a nějaký ten žejdlík :-)

Zobrazit všechny názory »