Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Libý Květoň big-beat-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01Maškaráda 1 394 ×
  • 02Vlak 978 ×
  • 03Tesla 800 ×
  • 04Koniáš 687 ×
  • 05Ohniště 717 ×
  • 06Libý Květoň 734 ×

Novinky

10000

... vloni, 6. listopadu jsem se  rozplýval, že zde máme 8888 návštěv , na tomto profilu

a  hup šup už je tu "DESÍTKA". Děkujeme za přízeň fanouškům, zvláště těm, kteří nás chodí podporovat na koncerty. Bohužel, na některé stálé  členy fan klubu se lepí smůla a kosí je

různé choroby (držíme palce Lucce na brzké uzdravení :-) ). Jiní se zas někam vypařili, že o nich už není ani slyšet  (viď Petře V.)

              My sami těm návštěvám zde občas dopomůžeme nějakými personálními změnami,

že potom případní adepti pro seznámení s tvorbou L.K. klikají a zlepšují nám tím bilanci. Jak se říká, všechno zlé - k něčemu dobré.  Budeme tedy věřit v to podstatnější, že i nastalá změna bubeníka nás posune o krůček kupředu.   Tak nehrňte se BUBENÍCI všichni, ještě výběr  probíhá, ještě jsme to neuzavřeli a máte tedy šanci.    


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Hamayka


Bez profilu

Výroční koncert na Baráčnické rychtě byl doslova napěchován energií a perfektními výkony jak stálých členů skupiny, tak hostů. Atmosféra byla naprosto pohodová a dobrá nálada mě z toho provází ještě dnes. Držím "klukům" palce pro co nejdelší setrvání na hudební scéně!!!

Ilona


Bez profilu

Koncert k 30. výročí kapely v Baráčnické rychtě byl moc fajn a příjemně jsme si to s kamarádkou užily. Obdivuju elán a výdrž členů kapely a přeju hodně dalších vydařených koncertů. Místo konání bylo taky pěkné, cesta k "Rychtě" vede malebnými malostranskými uličkami.

Zobrazit všechny názory »