Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Libý Květoň big-beat-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01Maškaráda 1 497 ×
  • 02Vlak 1 045 ×
  • 03Tesla 856 ×
  • 04Koniáš 735 ×
  • 05Ohniště 757 ×
  • 06Libý Květoň 789 ×

Novinky

L.K. TOUR 2017

Upraveno:

Po loňském úspěchu jsme se rozhodli znova vyjet na soustředění a to nazvali L.K. Tour 2017.

... a stejně jako vloni jsme naložili dodávku aparaturou abychom ji pak mohli dvakrát vykrámovat a zpět opět naskládat dovnitř.  První štací této akce byly Říční lázně Radotín. Tam jsme na krásném , klidném místě, na břehu řeky Berounky odehráli  v pátek 28.7. po 18té hod. svůj koncertík. Publikum se během koncertu obmněňovalo, jak zrovna někdo přijel po cyklostezce nebo když již napojen a nasycen odjel. Byla ale i skupinka fanoušků, kteří zde byli jen kvůli tomuto koncertu a ti všichni si pochvalovali pohodu pátečního podvečera.

Následující den jsme se sešli v Třeboni v 15 hod. a v  letním horku stavěli za Vodnickou hospůdkou scénu. To místo má nevýhodu, že je skryto před zraky kolemjdoucích, ale zase pro konání koncertu pěkně separé. Trochu nás zaskočila na náměstí paralelně probíhající akce Pivních slavností, ale nakonec jsme zkonstatovali, že diváky skupin jako Alkehol, Rybičky 48 , Tlustá berta přetahovat nepotřebujeme, že máme svoje. A ti přišli, pozvaní i pár náhodných. Koncert proběhl po 19té hodině za asistence najatého zvukaře Michala. A ukázalo se, že to byla Kubova správná volba, protože zvuk byl parádní, stejně jako včera, kdy zvučil pro změnu Kubův syn Vojta.

Po koncertě jsme se přemístili prakticky celá kapela s doprovodem do ubytovny v Rapšachu kde se tentokrát více diskutovalo, hodnotilo a plánovalo, než že by to byl bůhvíjaký odvaz. Ale svůj účel to splnilo.  Chyběl akorát Kuba, který se rozhodl s chotí spát jinde ....???

Nedělní koncert na stejném místě jako včera měl začít už v 15 hod. - tedy takový "odpolední čaj". Vytahali jsme v poledním vedru aparaturu z kůlny zpět na plac, zbudovali improvizovanou stříšku proti slunci a vzápětí se začaly stahovat nad Třeboň mračna. Přišla první přeprška - stihli jsme vše uklidit a zakrýt. Pak přišel silnější vítr, kdy to zas vypadalo, že odletí střešní plachta. I to jsme přestáli, pak ještě jednu přepršku a nakonec jsme si řekli - hrajem dokud to půjde. A ono to šlo pak už hladce až dokonce. Koriozitou dne bylo, že za námi přijeli noví příznivci až od Krumlova. Pepa Květoň s manželkou se přišli na zálkadě páteční upoutávky na rádiu Beat podívat na kapelu, která používá jejich příjmení.  Jo a Jožín hrál  dnes jak je vidět na jedné z fotek jak bodnutý včelou - ona to byla asi vosa, ale vzezření kačera Donalda si tím vybudoval :-)

                  Děkujeme všem zúčastěným za pomoc, podporu a budeme se těšit dá li pán Bůh za rok na podobné akci.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Pepa Květoň


Bez profilu

Ahoj rádi jsme si Vás poslechli bylo to velmi příjemné odpo.
Pokud bude možnost si Vás opět poslechnout nebudemer váhat.
Ať se daří a buďte dobří.
Pepa a Alena K.

Hamayka


Bez profilu

Výroční koncert na Baráčnické rychtě byl doslova napěchován energií a perfektními výkony jak stálých členů skupiny, tak hostů. Atmosféra byla naprosto pohodová a dobrá nálada mě z toho provází ještě dnes. Držím "klukům" palce pro co nejdelší setrvání na hudební scéně!!!

Zobrazit všechny názory »