Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Libý Květoň big-beat-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01Maškaráda 1 264 ×
  • 02Vlak 894 ×
  • 03Tesla 741 ×
  • 04Koniáš 642 ×
  • 05Ohniště 673 ×
  • 06Libý Květoň 685 ×

Novinky

(Před)vánoční koncert v Carpe diem

Upraveno:

byl letos posledním. Napříště nás bude možno zaslechnout a zahlédnout na pódiu až v lednu.

Každý kdo přišel 10.12.2016 do klubíku nedaleko Flory měl možnost, vlastně povinnost si zakoupit vzpomínkové  CD specielně vydané k této akcičce. Na něm po třech písních od každého vystupujícího tělesa. Za to však získal volný vstup na akci a tříhodinový hud. zážitek.

Večer zahájili "klasičtí" kytaristé z Guitar arte tria, kteří odehráli víc jak hodinový set skladeb různých žánrů a stylů. Kapelník Jindra vždy krátce ten původ popsal a představil. Jejich poutavé vystoupení se podle ohlasů líbilo. Jednu skladbičku jsme potom odehráli obě kapely společně - Love hurts v instrumentálné podobě.

My jsme tentokráte měli možnost přehrát celý repertoár a i když pódiíčko umožňovalo pouze omezený pohyb troufnu si říci, že jsme to poměrně slušně rozpumpovali. Možná to bylo i tím, že nám přišel na jednu píseň pomoci náš bývalý spoluhráč "BOGO" z Pumpy :-). Atmosféra byla uvolněná a srdečná, kapela myslím odvedla slušný výkon. Sobotní koncert jsme ozvláštnili zařazením koledy s vloženou slokou o L.K. a v závěrečné písni posílením o kytaru kapelníkova syna Járy.  Zvuk jistil v nové roli zvukař Pavel.

                  Tak hezké a klidné vánoce - PF 2017 přeje Libý Květoň.  


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Hamayka


Bez profilu

Výroční koncert na Baráčnické rychtě byl doslova napěchován energií a perfektními výkony jak stálých členů skupiny, tak hostů. Atmosféra byla naprosto pohodová a dobrá nálada mě z toho provází ještě dnes. Držím "klukům" palce pro co nejdelší setrvání na hudební scéně!!!

Ilona


Bez profilu

Koncert k 30. výročí kapely v Baráčnické rychtě byl moc fajn a příjemně jsme si to s kamarádkou užily. Obdivuju elán a výdrž členů kapely a přeju hodně dalších vydařených koncertů. Místo konání bylo taky pěkné, cesta k "Rychtě" vede malebnými malostranskými uličkami.

Hamayka


Bez profilu

Poslední Pražačka i přes patrné ochlazení byla úžasná - díky za to Květoňákům a obsluze, která vařila výborný grog:-).

Zobrazit všechny názory »