Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Libý Květoň big-beat-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01Maškaráda 1 580 ×
  • 02Vlak 1 098 ×
  • 03Tesla 902 ×
  • 04Koniáš 772 ×
  • 05Ohniště 797 ×
  • 06Libý Květoň 831 ×

Novinky

Oslavili jsme padesátiny našeho frontmana

a sedmašedesátiny kapelníka.  Byla to oslava v komorním stylu v rockovém klubu Kain.My jsme letos v tomto klubu zahráli již potřetí a jako výhodu zde spatřujeme, tradičně dobrý zvuk, tentokrát od zvukaře Arakainu Ondry a jistý servis, zápůjčku bicích a výběr vstupného za přátelskou cenu. Hráli jsme sami, jelikož jsme usoudili, že již máme sahraných dost věcí, abychom dokázali publikum bavit alespon dvě hodiny. Nakonec jsme byli na pódiu s výhradně autorským repertoárem od devíti až do čtvrt na dvanáct. Měli jsme dva hosty, bývalé členy kapely, Jirku Milotu a Milana Lebedu.  Koncert se víc než povedl a tak jsme si museli sami vyslovit pochvalu, že už konečně zase máme setavu, kde nejsou vyloženě rušivé a brzdící články, jak tomu bylo v předchozích obdobích. Kdo by se chtěl na vlastní uši o tom přesvědčit a nebo slyšet jak šlape basistovo nové kombo a nebo kytaristova nová "elektrárna" bude vítán na vánočním koncertě 22.12 v Praze  Na zrkonstruovaném Slamníku.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Pepa Květoň


Bez profilu

Ahoj rádi jsme si Vás poslechli bylo to velmi příjemné odpo.
Pokud bude možnost si Vás opět poslechnout nebudemer váhat.
Ať se daří a buďte dobří.
Pepa a Alena K.

Hamayka


Bez profilu

Výroční koncert na Baráčnické rychtě byl doslova napěchován energií a perfektními výkony jak stálých členů skupiny, tak hostů. Atmosféra byla naprosto pohodová a dobrá nálada mě z toho provází ještě dnes. Držím "klukům" palce pro co nejdelší setrvání na hudební scéně!!!

Zobrazit všechny názory »