Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Libý Květoň big-beat-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01Maškaráda 1 231 ×
  • 02Vlak 873 ×
  • 03Tesla 723 ×
  • 04Koniáš 623 ×
  • 05Ohniště 658 ×
  • 06Libý Květoň 670 ×

Novinky

Hlubočepské rockování,

Upraveno:

            se jmenoval včera odehraný koncert čtyř spřátelených kapel. Mě osobně se sál u zbrusu nové zastávky ČD pro takovéto akce zdá víc než vhodný. Odlehlá hospoda, kde noční hodinu nedávají ani vlci ze 156, prostorné pódium, dostatek míst k sezení (a to i na ochozech), a díky jejich vložené konstrukci i dobrá akustika bez odrazů. Kubova firma M sound zajistila aparát, který by stačil na ozvučení dvou Luceren, ale podle ohlasů byl výsledný zvuk diskutabilní. Možná neměl zvukař Martin svůj den :-). Tedy podmínky byly téměř ideální, ale možná i skutečnost, že tam jezdí, navíc sporadicky, pouze jedna autobusová linka a nebo propagace nebyla dosti intenzivní, zapříčinila sál poloplný.  Koncert organizavala firma Českomoravská produkční Michala Vaška, který pro nás již nejeden záslužný čin vykonal. On vytypoval kapely z našeho okruhu a ty vystoupily v pořadí: reinkarnovaný Telegram, stále se lepšící Tridian, živoučký Hellblazer a MY. Takovou porci rocku strávit v jednom večeru to nebylo pro žádné měkoty - no také žádní takoví nedorazili. Sešlo se vděčné publikum, které si koncert užívalo a shovívavě strpělo i 3 přestavby pódia a všechny kapely intenzivně povzbuzovalo. MY, Květoňáci jsme se s kamarády rádi zas po čase viděli a věříme, že to nebylo zas na dlouhou dobu naposledy. Díky za pěkný večer všem.

Trocha fotek v galerii....

         


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Hamayka


Bez profilu

Výroční koncert na Baráčnické rychtě byl doslova napěchován energií a perfektními výkony jak stálých členů skupiny, tak hostů. Atmosféra byla naprosto pohodová a dobrá nálada mě z toho provází ještě dnes. Držím "klukům" palce pro co nejdelší setrvání na hudební scéně!!!

Ilona


Bez profilu

Koncert k 30. výročí kapely v Baráčnické rychtě byl moc fajn a příjemně jsme si to s kamarádkou užily. Obdivuju elán a výdrž členů kapely a přeju hodně dalších vydařených koncertů. Místo konání bylo taky pěkné, cesta k "Rychtě" vede malebnými malostranskými uličkami.

Hamayka


Bez profilu

Poslední Pražačka i přes patrné ochlazení byla úžasná - díky za to Květoňákům a obsluze, která vařila výborný grog:-).

Zobrazit všechny názory »