Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Libý Květoň big-beat-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01Maškaráda 1 625 ×
  • 02Vlak 1 131 ×
  • 03Tesla 926 ×
  • 04Koniáš 800 ×
  • 05Ohniště 822 ×
  • 06Libý Květoň 860 ×

Novinky

Kellyxír - soukromá oslava

Upraveno:

... po Vratislavicích 12 12 12 jsme si mysleli, že už v měnších sálkách se hrát bigbít nedá, ale divadélko v Muzeu alchymie nás přesvědčilo že dá. Byli jsme požádáni, abychom zahráli na jubilejních narozeninách našeho kamaráda a věrného fanouška Jirky R. Proč, ne?

Na Malé straně? ...tam se blbě parkuje, ale to dáme.........v divadélu pro asi 20 lidiček  (když se zmáčkonou) to nazvučíme  a odehrát svůj set do 22.té hodiny, pak "krámy" zase odvézt do Hostivaře, aby Kuba - náš řidič, majitel aparatury, zvukař a basista v jednom (tentokrát s novou basou ) projel v ten pátek Prahu 4x napříč a zvládl vše v časovém limitu - to zvládneme. Nic nás nerozhodilo. V počátku s obavami , ale  nakonec rádi jsme se účastnili pěkné narozeninové párty, v hezkém a zajímavém prostředí, bubeník  udržel volume v decentní úrovni a tak celá kapela mohla zahrát tak, jak se po nás chtělo a jak se na daném prostoru dalo. Museli jsme se po koncertě pochválit, že nám to znělo pěkně kompaktně a výkon kapely byl dobrý. Dík patří ale hlavně Jirkovi a Daně za pozvání. 

Pár fotek z akce v galerii.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Pepa Květoň


Bez profilu

Ahoj rádi jsme si Vás poslechli bylo to velmi příjemné odpo.
Pokud bude možnost si Vás opět poslechnout nebudemer váhat.
Ať se daří a buďte dobří.
Pepa a Alena K.

Hamayka


Bez profilu

Výroční koncert na Baráčnické rychtě byl doslova napěchován energií a perfektními výkony jak stálých členů skupiny, tak hostů. Atmosféra byla naprosto pohodová a dobrá nálada mě z toho provází ještě dnes. Držím "klukům" palce pro co nejdelší setrvání na hudební scéně!!!

Zobrazit všechny názory »