Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Libý Květoň big-beat-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01Maškaráda 1 198 ×
  • 02Vlak 849 ×
  • 03Tesla 706 ×
  • 04Koniáš 608 ×
  • 05Ohniště 644 ×
  • 06Libý Květoň 655 ×

Novinky

Nedotýkejte se drátů, ani spadlých na zem....

Upraveno:

už jste někdy toto upozornění četli?  My ho nikde na proběhlých akcích neviděli a tedy jsme při sobotních dvou koncertech naohroženě riskovali úraz el. proudem.....

Zahráli jsme v sobotu na pouti v Újezdě nad Lesy, bylo to pěkně na dvě spršky. Ano čtete dobře, tentokrát jsme nehráli náš repertoár na dvě poloviny s přestávkou, nýbrž na dvě přívalové vlny vody z nebes, z nichž ta druhá naše vystoupení ukončila, protože skzr díry ve stanu nateklo do prodlužováků, takže jsme to ani nedohráli.... voda všude, v bicích, v kombech a v zásuvkách, což bylo fatální.....jak jsme dohráli . . . přestalo.

Stejná situace se opakovala v 9 hod večer v Dolních Počernicích, po skupině Medvěd009, která přetáhla svůj program o půl hodiny jsme nastoupili na krásně ozvučené podium za aplauzu deštových kapek takových rozměrů, že všichni diváci byli fuč, ...ale pár jich přeci jen zůstalo hlavně náš fanklub, který předvedl neopakovatelné taneční kreace s deštníky, patří jim za to náš velký dík..... Jinak akce to byla pěkná, až dobrodružná a Libý Květoň a jeho fanoušci opět ukázali svou morální sílu..... Ahoj a díky všem....a hlavně andělům strážným, že se nikomu nic nestalo.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Hamayka


Bez profilu

Výroční koncert na Baráčnické rychtě byl doslova napěchován energií a perfektními výkony jak stálých členů skupiny, tak hostů. Atmosféra byla naprosto pohodová a dobrá nálada mě z toho provází ještě dnes. Držím "klukům" palce pro co nejdelší setrvání na hudební scéně!!!

Ilona


Bez profilu

Koncert k 30. výročí kapely v Baráčnické rychtě byl moc fajn a příjemně jsme si to s kamarádkou užily. Obdivuju elán a výdrž členů kapely a přeju hodně dalších vydařených koncertů. Místo konání bylo taky pěkné, cesta k "Rychtě" vede malebnými malostranskými uličkami.

Hamayka


Bez profilu

Poslední Pražačka i přes patrné ochlazení byla úžasná - díky za to Květoňákům a obsluze, která vařila výborný grog:-).

Zobrazit všechny názory »