Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Libý Květoň big-beat-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01Maškaráda 1 608 ×
  • 02Vlak 1 116 ×
  • 03Tesla 916 ×
  • 04Koniáš 788 ×
  • 05Ohniště 813 ×
  • 06Libý Květoň 848 ×

Novinky

Severské turné :-)

odjeli jsme na dvoudenní akci na "sever od Prahy" a to konkrétně na Mělník a do Vratislavic  n.N. Akce byla naplánovaná jako dvojice společných koncertů spolu se spřátelenou kapelou Folimanka blues.

        V pátek 16.3. jsme vyrazili na Mělník a stylově se nám k tomu severskému turné vrátila zima, sněžení a mráz. Nicméně v klubu Stará mydlárna bylo útulno, zvukař příjemný, obsluha baru rychlá. Nic tedy nebránilo abychom ve 21h. spustili, co by předskokani FB a odehráli svůj hodinový set.  Hlavní kapela tohoto večera měla více štěstí v tom, že v místním kulturáku skončil asi ve 22 h.koncert kapely Wohnout a jejich rozpompovaní diváci  se přemístili do námi opanovaného klubu a zaplnili to tam. Ve finále tedy byla návštěvnost velice pěkná. Pozdě v noci jsme, po docela pěkné akci, doklouzali do Prahy, abychom nabrali trochu sil na další výjezd.

        Ten  jsme uskutečnili v sobotu 17.3. a dojeli do Vratislavic do privátního hudebního salónku 12 12 12.  Když jsem to domlouval ani jsem neměl tušení do čeho vlastně jdeme.

Uvítání majitele a organizárora Míry s jeho chotí Ivetou nás ale přesvědčilo, že jsme tu na správné adrese.  Péče i ochota, které se nám hned od počátku dostávalo rozplynula škarohlídské počáteční pocity některých aktérů a výborná rodinná atmosféra nás sdružovala, obě kapely,  majitele a diváky po celý večer....a i dlouho do noci. Tento večer zahajovala Folimanka a L.K. pak odehrál asi 90ti minutový koncetík ,bez zpěvačky Míši, která se neuzúčastnila. Byla to netradiční, ojedinělá akce na kterou budeme jistě všichni v dobrém ještě dlouho vzpomínat.. 

          Díky za ní všem, kteří přispěli svým dílem k amtosféře večera, hlavně Mirkovi a Ivetě

za pozvání.  Třeba se to podaří ještě jindy zopakovat.  Fotky přikládám.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Pepa Květoň


Bez profilu

Ahoj rádi jsme si Vás poslechli bylo to velmi příjemné odpo.
Pokud bude možnost si Vás opět poslechnout nebudemer váhat.
Ať se daří a buďte dobří.
Pepa a Alena K.

Hamayka


Bez profilu

Výroční koncert na Baráčnické rychtě byl doslova napěchován energií a perfektními výkony jak stálých členů skupiny, tak hostů. Atmosféra byla naprosto pohodová a dobrá nálada mě z toho provází ještě dnes. Držím "klukům" palce pro co nejdelší setrvání na hudební scéně!!!

Zobrazit všechny názory »