Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Libý Květoň big-beat-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01Maškaráda 1 686 ×
  • 02Vlak 1 163 ×
  • 03Tesla 953 ×
  • 04Koniáš 819 ×
  • 05Ohniště 842 ×
  • 06Libý Květoň 888 ×

Novinky

Poslední z avizovaných letních koncertů jsme odehráli....

Upraveno:

22.9., tedy vlastně druhý podzimní den na tradiční akci Újezdské posvícení. Tento koncert přinesl jednu zásadní změnu. Byl poslední s naším basákem, Kubou Effenbergerem, který s námi táhl káru L.K. čtyři roky. Kuba byl velice obětavým parťákem, kromě hry na baskytaru zapůjčoval nezištně aparát k ozvučení našich akcí, vozil dodávkou co bylo třeba, graficky zpracovával plakáty a nakonec i inicioval nahrávání nahrávek v jeho home studiu. To se bohužel tahlo natolik dlouho, že to teď již společně nedokončíme. 

                Našemu rozchodu předcházela celovíkendová akce v Třískolupech, před 14 dny, kde jsme měli naplánované společné soustředění s kapelou Nahý šepot.  Akci organizoval právě Kuba, stálo ho to mnoho úsilí, peněz a akci pojal skutečně monstrózně. Jenže to, jak už to v životě bývá, neběželo vše úplně hladce podle plánu a nakonec to vyústilo spíš než ke stmelení kolektivu k oboustrannému rozhodnutí dál v kapele tohoto složení nepokračovat. Nechci pitvat kdo komu co udělal a co kdo zavinil a čím to zazdil. Toto rozhodnutí bylo nečekané, ale zároveň spontální a okamžité a nakonec i definitivní. Přitom nutno říci, za sebe (a vím že podobný názor mají i ostatní), že mě to určitě mrzí, ale zároveň se nikdo nevyjádřil, že by toto společné rozhodnutí chtěl vzít zpět. 

                   Poslední koncert v Újezdě tedy proběhl v přátelské atmosféře, zvuk byl z PA solidní, ale uvnitř stanu - pódiu to bylo bohužel jako ve válečné vřavě, zbytečně moc nahlas. Nějak při těch rychlých přestavbách pódia nezbyde na nastavování zvuku mnoho času.  Bohužel se během odpoledne také náhle i ochladilo, že lidi během koncertu spíš odcházeli, než by tomu bylo naopak. Ale podle ohlasů jsme se líbili, my jsme zde tradičně byli také rádi, tak dá li pánbůh a budem li pozváni, přijedem zahrát i napřesrok.  

                   Co bude s Květońem dál? Kapela celkem bez problému a rychle sehnala nového basistu, Vaška Hoskovce, který bude tuším víc než platnou, hráčskou náhradou. Hodláme do konce roku dokončit, to pro nás nekonečné, nahrávání a ...... no a dál se uvidí. 

Libý Květoň vstupuje do další  epizody........držte nám palce. (pozn.fotky v galerii)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Pepa Květoň


Bez profilu

Ahoj rádi jsme si Vás poslechli bylo to velmi příjemné odpo.
Pokud bude možnost si Vás opět poslechnout nebudemer váhat.
Ať se daří a buďte dobří.
Pepa a Alena K.

Hamayka


Bez profilu

Výroční koncert na Baráčnické rychtě byl doslova napěchován energií a perfektními výkony jak stálých členů skupiny, tak hostů. Atmosféra byla naprosto pohodová a dobrá nálada mě z toho provází ještě dnes. Držím "klukům" palce pro co nejdelší setrvání na hudební scéně!!!

Zobrazit všechny názory »