Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Libý Květoň big-beat-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01Maškaráda 1 205 ×
  • 02Vlak 854 ×
  • 03Tesla 711 ×
  • 04Koniáš 612 ×
  • 05Ohniště 648 ×
  • 06Libý Květoň 660 ×

Novinky

Vař hrnečku vař, ve studiu Hostivař.........

...... že už si říkáte, co Ti Květoňáci dělají?   Není o nich slyšet.

My jsme si nechali čas na neméně záslužný počin než jsou koncerty a domluvili jsme si nahrávání ve studiu Hostivař. V pondělí i včera se tam snažili o vytesání několika tónů do vrstev budoucího CD, nebo co se to dneska vlastně používá za média.  Máme náběry do pár skladeb. Teď se to bude ještě míchat, nechá se to odstát a zase míchat a ......pak znova studio (možná "svépomocné" M-sound) a zase náběry a míchat a......potom někdy možná spatří světlo světa plnohodnotná placka L.K. Termín si ale nedovolím odhadnout. Sledujte dění, však pak ten "skvost" nabídneme i zde.

Fotky z akce zde. 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Hamayka


Bez profilu

Výroční koncert na Baráčnické rychtě byl doslova napěchován energií a perfektními výkony jak stálých členů skupiny, tak hostů. Atmosféra byla naprosto pohodová a dobrá nálada mě z toho provází ještě dnes. Držím "klukům" palce pro co nejdelší setrvání na hudební scéně!!!

Ilona


Bez profilu

Koncert k 30. výročí kapely v Baráčnické rychtě byl moc fajn a příjemně jsme si to s kamarádkou užily. Obdivuju elán a výdrž členů kapely a přeju hodně dalších vydařených koncertů. Místo konání bylo taky pěkné, cesta k "Rychtě" vede malebnými malostranskými uličkami.

Hamayka


Bez profilu

Poslední Pražačka i přes patrné ochlazení byla úžasná - díky za to Květoňákům a obsluze, která vařila výborný grog:-).

Zobrazit všechny názory »