Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Legion death-metal / Lysá nad Labem

„kapely co si chcete zahrát, kontaktujte nás!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 7 81012 13 14 15 16 17

Nějaké ty novinky..

..z tábora plamenná Legie. Po poklesu koncertních aktivit z důvodu zrození čistého zla, se opět pomalu snažíme zaplnit rodná luka a háje, potažmo morem nakažená města naší kakofonií..

Takže pokud můžete, neseďte doma, přijďte podpořit muziku a podívat se na na koncerty.


Příprava na koncerty

Tak se po delší době ozýváme s několika novinkami. Tou hlavní a nejdůležitější je že náš bicák Míša se snad konečně vylízal ze všech zranění a je už v plné síle. Ztím naplno odehrál 2 koncerty a vypadá to že je při chuti a zdravíčko slouží. Takže se máte na co těšit. V brzké době přidáme nějaké nové koncerty a plány na léto/podzim.

Tak zatím LEGION


LEGION JE ZPÁTKY !!!

Upraveno:

Není nic horšího, když zrušíte koncerty - bubeník má pazourku v sádře - a hned jak to uděláte dostanete zprávu od kamaráda a spřízněné osoby, že všechny akce odbubnuje !!!

Uděláte ze sebe blbce, ale naštěstí všichni pochopí situaci a vyjdou zase vstříc ...

Takže všichni přátelé (i nepřátelé), uvidíme se na podiích! Na začátek v České Lípě potom na úžasné charitativní akci v Olomouci, kterou pořádá kamarád a úžasný člověk Gorgo a pak smršť koncertů v naší matičce Praze!

Takže koukejte dorazit, ať má Svatý otec o čem kázat! :-)


1 2 3 4 5 6 7 81012 13 14 15 16 17