Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Le Bain de Maid post rock-screamo / Cheb

„Máme nahráno!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 22 - Na konci (2018) 18 ×
  • 24 - Na konci (2018) 113 ×
  • 20- split Hadem pro mého Munga/Le Bain de Maid (2015) 2 639 ×
  • 21- split Hadem pro mého Munga/Le Bain de Maid (2015) 1 486 ×
  • 19- Mlčím, zapomínám (2012) 4 923 ×
  • 18- Mlčím, zapomínám (2012) 3 506 ×
  • 16- Mlčím, zapomínám (2012) 2 726 ×
  • 17- Mlčím, zapomínám (2012) 2 054 ×
  • 15- Mlčím, zapomínám (2012) 1 576 ×
  • 12- Mlčím, zapomínám (2012) 919 ×
  • 14- 14-12-9 EP (2010) 4 879 × Stáhnout MP3 zdarma
  • 12- 14-12-9 EP (2010) 2 263 × Stáhnout MP3 zdarma
  • 9- 14-12-9 EP (2010) 2 523 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Nástrojové obsazení: Tympány
Nástrojové obsazení: Rap, Harfa

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Obrázek O Venus Flag Records na Musiczone here

recenze

SPLIT w. Hadem pro mého munga

fullmoonzine.cz      echoes-zine.cz     fobiazine.net

Mlčím, zapomínám (2012)

                                      itneverends.cz      echoes-zine.cz   rockmag.cz

                                     fobiazine.net        kvrm.cz     rock hardmagazine

                                               týden.cz     aardvark.cz       rock&pop       

 EP - 14 - 12 - 9 (2010)

czechcore.cz  kvrm.cz

rozhovory, pohovory, dejte vejce malovaný

fobiazine.net     echoes-zine.cz

koncerty

 

198) 26.9.18 - Praha - Balada - (ARG)

198) 9.2.18 - Aš - Klub Cihelna - RESTRICTION, KICK

197) 26.1.18 - Ostrov - Klub M-Club- RESTRICTION, ASO-NAGA, KUNG-FU GIRLZ

196) 12.1.18 - Kladno - Auto Dafé - COLD COLD NIGHTS, LIKE ELEPHANTS (AT)

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

195) 29.9.17 - Sušice - U Chovatelů - RESTRICTION, ASO-NAGA, KUNG-FU GIRLZ

194) 26.9.17 - Praha - Café na půl cesty - ASO-NAGA, NICOTA

193) 25.9.17 - Liberec - Azyl - ASO-NAGA

192) 24.9.17 - Teplice - Rajče - RESTRICTION, ASO-NAGA

191) 23.9.17 - Lysá n. Labem - Sakra Fest - RESTRICTION, ASO-NAGA, LYSSA...

190) 22.9.17 - Chemnitz - Subbotnik - RESTRICTION, ASO-NAGA

189)   9.9. 17 - Plzeň - Pohoda - ČERVEN

188)   8.9. 17 - Tachov - U Vodníka - ČERVEN, EFCO, IGGY GOTT

187) 19.8. 17 - Dolní Žandov - Žandovský dvorek - VELO, THE TELEMATIK, ETHOS OF

                                                                                          NEMESIS atd.


186) 21.7. 17 - Chodov - Skleník ( Šlaufiny narozky ) - MADE BY THE FIRE

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

185) 26.11.16 - Wroclaw (PL) - Subotnik - GUANTANAMO PARTY PROGRAM (PL)

184) 25.11.16 - Štoky - Neznámá knajpa - ČERVEN

183) 12.11.16 - Görlitz (DE) - Basta - BLACK NOISE, SITTENLEHRE

182) 11.11.16 - Dresden (DE) - Riesa Efau - BLACK NOISE, KŸHL

181) 10.11.16 - Wolimierz (PL) - Atelier - BLACK NOISE

180) 22.10.16 - Milevsko - U Chovatelů - BorisFest - VYCHCANÝ KNEDLÍKY, ...

179) 21.10.16 - Plzeň - Papírna - Plzeňská Noc - KANNOUT, ČERVEN, GOLD (NL)

178) 16.9.16 - Tachov - Garáž:Trojka - INGRINA (FR), KRISTIAN HARTING (DEN),

                                                                      TOMÁŠ KUNŽWART

177) 13.9.16 - Praha - Café Na půl cesty - INGRINA (FR)

176) 3.9.16 - Batňovice - RUTKA LASKIER, TOUFAR, SAKALA, KOLONA

175) 7.5.16 - Plzeň - Pod lampou - OBSCURE SPHINX (PL), KING KEPORKAK

174) 3.5.16 - Praha - Potrvá - YPRES (RU), DOPEMACHINE (RU)

173) 2.5.16 - Děčín - Bar Bodenbach - KISS ME KOJAK

172) 1.5.16 - Hrušovany n.J. - zkušebna - RUTKA LASKIER

171) 30.4.16 - Teplice - Hvjezda - ČÍSTÍRNA POKAŽDÉ JINAK

170) 29.4.16 - Krásná Studánka - Czarodeinice 2016 - DROM, KISS ME KOJAK,...

169) 14.4.16 - Kladno - Auto Da Fé - BESIDES (PL)

168) 31.3.16 - Plzeň -  Sally Brown - CROOKED LETTER (SWE)

167) 25.3.16 - Tachov - Garáž:Trojka - THE ILLS (SK), MARA JADE

166) 3.3.16 - Praha - Café Na půl cesty - MELISA (PL), SIERSC (PL)

165) 13.2.16 - Aš - Cihellna - THE COMPLICATION

164) 12.2.16 - Plzeň - Papírna - NADJA (can), BLUES FOR THE REDSUN

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

163) 5.12.15 - Ostrava - Plan B - SOCIAL PARTY

162) 4.12.15 - Jihlava - Bezvědomí - MEMENTO MORI,

                                                                  NO FUN AT ALL IN THE HOUSE OF DOLLS

161) 20.11.15 - Dolní Žandov - Putyka Pod Kostelem - LETO, ILLEGAL ILLUSION

160) 7.11.15 - Cheb - Jazzrock Café - ESOASISI, VELO,

                                                                   JOHNATHAN SCALES FOURCHESTRA (US)

159) 13.10.15 - Bratislava (SK) - Fuga - 52 HERTZ WHALE (SK)

158) 12.10.15 - Hradec Králové - Klub č.p.4 - KLUTZ, CONQUESTIO

157) 10.10.15 - Poznaň (PL) - Robrat - CHORYGEN (PL), STRUGGLE MANIFESTO (PL)

156) 9.10.15 - Potsdam (DE) - Black Fleck - WHO KILLED BAMBI (DE),

                                                                                LEFT EYE BLIND (DE)

155) 19.9.15 - Cheb - Chebský Hrad - END OF SCREAM,... 

154) 25.7.15 - Tachov - Garáž:Trojka - EAT ME FRESH, NIK, IN BASEMENT

153) 10.7.15 - Praha - ASC Klinika - TENGRI

152) 9.7.15 - Lubiaz (PL) - Slot Art Festival - JANUSZ REICHEL

151) 3.7.15 - Piensk (PL) - Alter Piknik - LOST ROAD, SOPHIE SCHOLL, 747, ...

150) 25.6.15 - Kladno - Auto Da Fé - THE ILLS (SK)

149) 20.6.15 - Uničov - Čtverka - SOCIAL PARTY, TARPEIA, BORON

148) 19.6.15 - Třebíč - Kavárna na louce SOCIAL PARTY, TARPEIA

147) 21.5.15 - Plzeň - Papírna GUANTANAMO PARTY PROGRAM (PL),                                                                                    SLIMING SPOON (SK)

146) 10.5.15 - Olomouc - Ponorka BULLFROG

145) 9.5.15 - Nitra (SK) - Čudný Pohl´ad - SLIMING SPOON, ACORNHOEK,                                                                                                   UNDER THOSE INFULENCES 

144) 8.5.15 - Kanianka (SK) - Matrix SLIMING SPOON, DYING PASSION

143) 7.5.15 - Vsetín - Suchý Dok UNNA, AT BONE FIDE

142) 6.5.15 - Č.B. - Kredance KIDNEY TRAUMA

141) 25.4.15 - Ústí n.L. - Planet Underground - SOCIAL PARTY, HUMAN PUPPET,

                                                                                          UPROSTŘED PÁDU

140) 24.4.15 - Litoměřice - Hrádek - SOCIAL PARTY, HUMAN PUPPET

139) 11.4.15 - Dolní Žandov - Putyka Pod Kostelem - SOCIAL PARTY, LETO,

                                                                                                     HADEM PRO MÉHO MUNG

138) 10.4.15 - Loket n.Ohří - Čertův Mlýn - SOCIAL PARTY, LETO

137) 7.3.15 - Goerlitz (DE) - Hospi30 - WARRIORS OF DARKNESS (DE)

136) 6.3.15 - Liberec - Azyl - GUANTANAMO PARTY PROGRAM (PL),

                                                          71TONMAN (PL), 67 CABARET

135) 28.2.15 - Chodov - Koupák - BLACK NOISE (PL), MANON MEURT,

                                                                  HADEM PRO MÉHO MUNGA

134) 27.2.15 - Cheb - Déčko - BLACK NOISE (PL), HADEM PRO MÉHO MUNGA

133) 26.2.15 - Kladno - Auto Da Fé - TENGRI, HADEM PRO MÉHO MUNGA

132) 7.2.15 - Plzeň - Club Jam - SCRAWLED, CUKRÁRNA U TROLLA

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

131) 6.12.14 - Klášterec n O. - Bar Letadlo - NULAJEDNANULANULA

130) 8.11.14 - Vyškov - Korbelka - K.P.D., ALKANMOTLANKODIK, 

129) 7.11.14 - Krhovice - Horní hospoda - HUMAN FAULT, K.P.D., DISFUNKCE MYSLI

128) 1.11.14 - Hranice u Aše - Peklo - MANON MEURT, ARAI

127) 31.10.14 - Marktredwitz (DE) - Mythos - MANON MEURT

126) 27.9.14 - Piensk (PL)Qulturkombinat - BLACK NOISE, PINOKIO (PL)

125) 26.9.14 - Potsdam (DE) - Black Fleck club - WONGA (DE),

                                                                                   YELLOW  CHICKEN FREAK SHOW (DE)

124) 12.7.14 - Kutná Hora - Creepy Teepee - NIC, PELETON, ... 

123) 11.7.14 - Vlčkovice fest - N.V.Ú., JINOVATKA, POTMĚ, ...

122) 21.6.14 - Suchá - u Míry a Peťuly - MADEBYTHEFIRE

121) 17.5.14 - Litoměřice - Baronka - ANIME TORMENT, WE ALL GONNA DIE

120) 10.5.14 - Kroměříž - zkušebna Štěchovice - UT, PERMON BALET SUPERSTAR

119) 9.5.14 - Olomouc - S-Cube - UT, SOCIAL PARTY

118) 8.5.14 - Plzeň - Pohoda - UT, EAGLE TWIN, INDUSTROIKA

117) 7.5.14 - Liberec - Azyl - UT

116) 24.5.14 - Nová Paka - RC Marilyn - TENGRI

115) 11.4.14 - Nová Role - Bar Bernard - SOCIAL PARTY, NIK

114) 29.3.14 - Bruntál - Afrika - SOCIAL PARTY, HUMAN PUPPET

113) 28.3.14 - Orlová - Futra - SOCIAL PARTY, PACINO

112) 27.3.14 - Praha - Café Na půl cesty - BUMFRANG3, OTRA VEZ, NO AR+IS+

111) 1.3.14 - Trenčín - Boogie Bar - BRIGHT END (IT), HUMAN PUPPET, LUTRA

110) 28.2.14 - Pacov - U Kalivodů - BAD VICTIM, NEW WORLD ORDER, BALAMUTA

109) 27.2.14 - Znojmo - Na Věčnosti - KOALA ON THE GRILL

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

108) 25.12.13 - Chodov - Koupák - NIK, HYPNOPINGU, VELO,

107) 28.10.13 - Liberec - Azyl - TENGRI

106) 27.10.13 - Krupka - U Herziho - TENGRI, ILLEGAL ILLUSION

105) 26.10.13 - Nová Paka - RC Marilyn - TENGRI, NEVER SAY NEVER

104) 25.10.13 - Mar.Lázně - RC Morrison - TENGRI, ILLEGAL ILLUSION,

                                                                                   GOLDNER ANKER (DE)

103) 24.10.13 Praha - Café Na půl cesty - TENGRI, MECCAVERIUS SOCIETY

102) 28.9.13 Aš - Saďák - SCRAWLED, SICK,GORE,SUFFER, FLUMOOX 

101) 21.9.13 Dolní Žandov - Stará tělocvična - FALLEN ANGELS, HUDBA Z MARSU,                                                                                         SCRAWLED, AT THE TREE, VELO 

100) 7.9.13 Varnsdorf - Peklo - KISS ME KOJAK, BUMFRANG 3, EVIL REGIMENT

99) 31.8.13 Vintířov - Rockfest Vintířov - FALLEN ANGELS, ETERNAL FIRE, ...

98) 10.8.13 Dolní Žandov - Garáž párty - DRAG ME PISSED, VELO

97) 20.7.13 Karlovy Vary - WIRTUÁLNÍ CLONY, HAUNTED

96) 21.6.13 Drnholec - FUNSHMAKERS

95) 14.6.13 Dolní Žandov - Putyka pod kostelem - NOUZOVĚ ŘEŠME TO, LILIT

94) 1.6.13 Sokolov - Charlie´s Pub - THE SMOKERS, CURVERA, THE CRUX

93) 18.5.13 Hrušovany n.Jeviškou - Open Air Vol.2 - LILLION BROSIS,

                                                                                               MY DOGS BONE, MANIAC FLOOR

92) 17.5.13 Tábor - Orion - ESA Z LESA, DEPAKINE CHRONO

91) 26.4.13 Plzeň - DPL - ILLEGAL ILLUSION, THEMPTINESS

90) 19.4.13 Rakovník - Doom osvěty - VIVIEN´S SHADOW, ZIMA

89) 13.4.13 Hranice u Aše - Peklo - MHS, FOUSY MOJO

88) 12.4.13 Děčín - Biograffs - EMPTY HALL OF FAME, THALIDOMIDE, FEAR OF                                                                      EXTINCTION, BOB, YOUR FUCKING NIGHTMARE

87) 9.4.13 Praha - 007 - RAVELIN 7, THE TIDAL SLEEP (GER),

                                                 TORCHES TO TRIGGERS (CAN)

86) 6.4.13 Most - Komunitní centrum - AVELON, ZDALEKA NE 

85) 23.3.13 Kamenice nad Lipou - Čečkárna - TENGRI

84) 22.3.13 Cheb - Déčko - TENGRI, WIRTUÁLNÍ CLONY, SUI MATE

83) 21.3.13 Brno - Boro - DROM

82) 19.3.13 Olomouc - Domino Bar - ILLEGAL ILLUSION

81) 18.3.13 Opava - Music Club 13 - SIN OF LILITH, DEATH SEEKERS (BEL)

80) 17.3.13 Praha - Dejvická klubovna - ONANIZER, LAST OF MY KIND, VOLUPTAS

79) 16.3.13 Chodov - Skleník - ONANIZER, CUTTERRED FLES, DILIGENCE,                                                                             LAGERBUEGEL PBT-GF30 

78) 15.3.13 Kraslice - Free Club - AT THE TREE, WIRTUÁLNÍ CLONY

77) 12.1.13 Plzeň - Kapsa - TENGRI, TARAS BULBA

76) 11.1.13 Praha - Café Na půl cesty - TENGRI, VÁCLAV KLAUS

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

75) 25.12.12 Chodov - Koupák - UT, HADEM PRO MÉHO, 5                      

74) 8.12.12 Liberec - Azyl - SOCIAL PARTY

73) 7.12.12 Litoměřice - Jemafor - SOCIAL PARTY

72) 27.10.12 H.Slavkov - Sportka - ILLEGAL ILLUSION, AT THE TREE

71) 26.10.12 Cheb - Déčko - ILLEGAL ILLUSION, VELO

70) 20.10.12 Loket - Hrad Loket - C, PLEASE THE TREES

69) 15.10.12 Mariánské Lázně - Na Rampě - BELLADONNA (ITA), BOA

68) 14.9.12 Krupka - Klub u Herziho - FRIEND FOR BAD TIMES, HUMAN PUPPET

67) 14.7.12 Hranice - Sokýč fest - LILIT, SCRAWLED, CENSORSHIT,...

66) 9.7.12 Sokolov - Charlie's pub - 5, TERRAFORMER, ILYDAEN

65) 30.6.12 Chodov - Koupák - RockChodov12' - MŐRKHIMMEL     

64) 26.6.12 Benešov - Atlas music club - EDITH, FETCH!

63) 25.6.12 Praha - Final club - EDITH

62) 9.6.12 Cheb - Chebské dvorky

61) 13.5.12 Praha - Club Dr.Voják - TENGRI, AT THE TREE

60) 12.5.12 Plzeň - Štruncovy sady (Antisystema street carneval) - DROM

59) 28.4.12 Cheb - Jazz rock café - ŠTĚSTÍ, VELO

58) 14.4.12 Loket nad Ohří - Hrad Loket - THE SWITCH, SHOE CUT

57) 31.3.12 Ostrava - Plan B - UNDERGROUND THEATRE, CONDRE SCR (GER)

56) 30.3.12 Olomouc - U Magora - BULLFROG, UNDERGROUND THEATRE

55) 10.3.12 Plzeň - Kapsa - THIS NIGHT DRAWS THE END, LIBERTY JAIL

54) 3.3.12 Litoměřice - Baronka - JASNÁ PÁKA rev.

53) 2.3.12 Děčín - Biograff - LA LIGNE MAGINOT (AUT) TARTUPALUK

52) 21.2.12 Praha - 007 - THE FORKS (FRA), TOTORRO (FRA)

51) 17.2.12 Mar. Lázně - Morrison - ILLEGAL ILLUSION, EAT ME FRESH, SYKY M.S.

50) 21.1.12 Klášterec n.O. - Underground - TOSIRO, DARJA

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

49) 28.12.11 Kamenice nad Lipou - Čečkárna - LAST CHANCE TO DIE (GER),                                                                                                         BALAMUTA, SMASHED FACE

48) 27.12.11 Plzeň-Pod lampou-LAST CHANCE TO DIE (D),SOMETHING LIKE, MARINA

47) 26.12.11 Cheb - Jazz rock café - LAST CHANCE TO DIE (GER)

46) 3.9.11 Liberec - Hradby Fest - AVELON, BBYB, EMPTY HALL OF FAME,
                                 DEFCON 1, TIKKA MASALA, BLACK NOISE, KILLERPANDA

45) 26.8.11 Plzeň - Neutral club - NOISY WHORES

44) 3.6.11 Dolní Žandov - Garden party - ESAZLESA, AT THE TREE

43) 14.5.11 Chodov - Koupák - CLOSEKNIT, ABSENT FROM VIOLENCE

42) 13.5.11 Mariánské Lázně - RC Morrison - MARINA, VICTIMS

41) 23.4. 11 Litoměřice - Jemafor - UNDERGROUND THEATRE, BBYB

40) 9.4.11 Trutnov - Národní dům - COCOON, ARGONAUT, STRANGE

39) 26.3.11 Plzeň - Pod Lampou - KILLERPANDA, MARA JADE, UNAFFECTED EVOLUTION

18.3.11 Cheb - Jazz rock café - DROM, SOMETHING LIKE, UNDERGROUND THEATRE

12.3.2011 Aš - Saďák - DROM

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

36) 5.11.10 Plzeň - Pod lampou - ESAZLESA,UNHOLD (SWI)

35) 2.10.10 Opava - Music Jam - SOCIAL PARTY, MSSND, EMA CAMELIA

34) 1.10.10 Bruntál - Klub Afrika - SOCIAL PARTY,MSSND, SORRY SATORI

33) 25.9.10 Cheb - Danagi - DUBEN V PEŠTI, POSLEDNÉ DECEMBROVÉ DNI (SVK)

32) 24.9.10 Litoměřice - Střelecký ostrov - DUBEN V PEŠTI, POSLEDNÉ DECEMBROVÉ DNI (SVK)

31) 21.8.10 Litoměřice - Jemafor - PAN K.

30) 20.8.10 Hradec Králové - La Putika - ESAZLESA, SOI, NAIADA

29) 12.8.10 Praha - Střelecký ostrov - OTK

28) 24.7.10 Jáchymov - Eduart Fest

27) 24.7.10 Františkovy Lázně - Amfiteátr - ONANIZER, HUMBUK, SCRAWLED

26) 26.6.10 Děčín - Biograff´s - POSLEPU NA CESTĚ,UNDERGROUND THEATRE,ABSENT FROM VIOLENCE

25) 18.6.10 Cheb - Déčko - HUGO LUDRA

24) 12.6.10 Cheb - Chebské dvorky - ESAZLESA, SHORT TIME, THE STOPPERS, BLUESBRAKERS, SHAMPON...

23) 22.5.10 Mělník - Na Staré kovárně - ATLANTIC CABLE

22) 21.5.10 Kladno  - Na Pěší GROOGA, CONNECTION 0

21) 19.5.10 Plzeň - Watt - MORDORS GANG, LIKA, MINUTE OF FAME, ADAM BERNAU

20) 07.5.10 České Budějovice - Majáles - DEPAKINE CHRONO, NULY,KAREL KUNRT

19) 20.3.10 Cheb - Déčko - OR, NOTRE DAME

18) 19.3.10 Mar.Lázně - RC Morrison - OR, SYKY PÍSNIČKÁŘ, ETHOS OF NEMESIS

17) 05.2.10 Nová Paka - Sekec Mazec - SWITCHOFF, MOROKWENG

16) 15.1.10 Sokolov - Alfa - DRAG ME PISSED, FOURTH FACE

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

15) 26.12.09 Chodov - Koupák - SOCIAL PARTY, EMPTY FEELING

14) 30.10.09 Děčín - Garage - JOYWORK

13) 16.10.09 Loket - Hrad Loket - OTK, UNKILLED WORKER, SHORT TIME

12) 10.10.09 Aš - Saďák - CROHATCH, DRAG ME PISSED

11) 27.9.09 Cheb - Déčko - KUSUMAM, PINKING SHEARS

10) 26.9.09 Mariánské Lázně - Na Rampě - ETERNAL FIRE, MACHINE FLOWERS

9) 29.8.09 Aš - Klubíčko - THE POOH, SUNFLOWER CARAVAN, SHORT TIME, TERNE ČHAVE,DRAG ME PISSED,THE STOPPERS,CROHATCH

8) 28.8.09 Lomnice - Picley Harley - ETERNAL FIRE, DRAG ME PISSED, MACHINE FLOWERS

7) 18.7.09 Bor u Tachova - Krajinka - VIPÝCHANÁ FČELA, SOMETHING LIKE, ERIC DRAVEN

6) 18.7.09 Cheb – bestwestfest - ESAZLESA, CLIMATIZADO, NOTRE DAME,             ERIC DRAVEN, SHORT TIME, ...

5) 28.6.09 Cheb - Déčko - XINDL X, SYNERGY, MOROKWENG, CROHATCH

4) 27.6.09 Mar.Lázně - RC Morrison - DRAG ME PISSED,ETHOS OF NEMESIS,ŠANOV1

3) 22.05.09 Cheb - Déčko - BUMFRANG3, SKY DESTROYER, DRAG ME PISSED, BLUESBREAKERS

2) 16.05.09 Marktleuthen (GER) FLATMAN, POC VECCEM

1) 02.05.09 Cheb – Svoboda ERIC DRAVEN, SOMETHING LIKE, SHAMPON, GIBON´S 

 

 

Uložit

Bio a historie

Bio?