Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Last Rebel southern rock-big-beat / Krupka

„23.9. Chabařovice 30.9. Narodni dům Ústí n/L“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Poppa Chubby (ukázka live 8.4.2017) 126 ×
  • Dr.Feellgood (ukázka live 8.4.2017) 73 ×
  • Blbej nápad (ukázka live 8.4.2017) 86 ×
  • Nákupní horečka (ukázka live 8.4.2017) 64 ×
  • Can´t You See (ukázka live 8.4.2017) 60 ×
  • Born To Be Wild (live ukázka 8.4.2017) 56 ×
  • We Ain't Much Different (live ukázka 8.4.2017) 35 ×
  • Whiskey drinkin eyes 631 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Babí léto přiveze Jawa a zaparkujem v ústeckém Národním domě

Upraveno:

V údolích se válí mlhy a podzim odstartoval parádním hraním ve Zdeslavi na Energy Motosrazu. Teď už je pozdě litovat, že jste tam nebyli. Mohli jste slyšet ženský sextet doprovázený chlapci a muži Vojnarovými v apartních kloboučcích a průřez rebelským repertoárem, který skončil po půlnoci. Moc děkujeme za pozvání a za královské zacházení. Nejenže se nám dostalo pomoci s dopravou a nošením beden po pekelných schodech do patra na sál, ale také bianko účtu na pitivo a jídlo, luxusního ubytování a k tomu i milého zacházení. Za to jsme hráli jako o život. A rádi. No a už jsme domluvení na příští rok, takže do roka a do dne se uvidíme znova na 5.ročníku Energy Motosrazu v roce 2018.

A co letos? 23.září doražte do Chabařovic na Jawa sraz. Startuje už ve 13 hodin a hraje se do noci.

30. září se těšíme na takové malé předčasné muzikantské vánoce. V Národním domě v Ústí nad Labem se budeme účastnit koncertu, uspořádaného k 30. výročí  kapely Petr Bultas Band.

Kromě slavící kapely, pojmenované po stále mladém nestorovi ústeckého rocku, dorazí s gratulacemi pražský Second Band s Michalem Cermanem (The Cell, Brutus, Když hvězdy tančí..) a Last Rebel taky zahrají.  Aby taky ne, mnozí „rebelové“ Petr Bultas Bandem prošli. Mike, Frank,Petr a Omar…bude to prostě jako abiturientskej sraz. 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Bluesable

Vracím se, chlapci, k dnešnímu rozhovoru a zdvořile se ptám, zdali byste si s námi zahráli na Jižanském večírku v Lounech 4. července.

petrlesna


Bez profilu

Ahoj, tak jsem se konečně dozvěděl jak to vlastně s tím Last Rebelem bylo... Je to pohnutá historie, ale teď když jsem si poslech vaši skladbu vidím (slyším), že operace hlasivek se zdařila a "pacient přežil" 8-D!!!!!
Ne..., vážně Miku je to krásně udělaný... Ještě takovejch 30 věcí do playlistu a budeme za váma jezdit z Děčína plnej autobus.
Jsem fakt rád, že zase v tomhle posraným státě děláš něco co lidem pomůže alespoň na pár hodin zapomenout na realitu.
Dík Petr.

Zobrazit všechny názory »