Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Last Rebel southern rock-big-beat / Krupka

„10.2.2018 Last Rebel & Točílas na Hnátě, Ústí n/L“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Poppa Chubby (ukázka live 8.4.2017) 185 ×
  • Dr.Feellgood (ukázka live 8.4.2017) 104 ×
  • Blbej nápad (ukázka live 8.4.2017) 121 ×
  • Nákupní horečka (ukázka live 8.4.2017) 96 ×
  • Can´t You See (ukázka live 8.4.2017) 82 ×
  • Born To Be Wild (live ukázka 8.4.2017) 77 ×
  • We Ain't Much Different (live ukázka 8.4.2017) 45 ×
  • Whiskey drinkin eyes 651 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Jarní hraní s Točílas a Rebel 67

Stísněné „podiové“ podmínky ústecké pivnice U Fírů nás ani napodruhé nezaskočily. Už si to tam v tom koutě, kde jindy bývají dva stoly, umíme rozestavit a tak jsme dvoják se Starou Školou unplugged zvládli na výbornou. Včetně našeho kytaristy Slávka, kterej ojedinělé sestavě ústeckých hardrockerů vypomohl jako druhý kytarista.

Bratři Šteflové nabídli osazenstvu Fírovic pivnice decentně pojatou rozlučku s jednou érou kapely. Loučili se zpěvačka Veronika a bicman Lapáček. Jestli někomu z vás vrtá hlavou proč v bandu končí, ptejte se Víti nebo Libora Šteflů. Není v tom ale žádné záhadno, kapela se prostě mění a všichni se rozcházejí přátelsky. My se těšíme na novou sestavu a od Víti prozatím víme, že nový bubeník už začíná trénovat. Ovšem na postu frontmana Staré Školy je stále volno..

Fírům děkujeme za tradičně přátelské prostředí a tekuté pohoštění a domácímu kulečníkovému týmu slibujeme, že se jejich stolu víceméně nebudeme dotýkat. A dodržíme to i 3.března 2018, kdy do Ústí n/L přivezeme děčínskou bandu Rebel 67.

Teď musíme přebrousit trsátka. 10.února 2018 nás čeká oblíbená potírna na ústecké Hnátě s TOČÍLAS. **Vojnarovci a Vojáčkovci, to je hippie armádní seskupení a jde prostě dobře dohromady. Z facebooku víme, že lístky už jsou v prodeji a hospoda fakt není nafukovací, tak abyste nestáli venku!   


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Bluesable

Vracím se, chlapci, k dnešnímu rozhovoru a zdvořile se ptám, zdali byste si s námi zahráli na Jižanském večírku v Lounech 4. července.

petrlesna


Bez profilu

Ahoj, tak jsem se konečně dozvěděl jak to vlastně s tím Last Rebelem bylo... Je to pohnutá historie, ale teď když jsem si poslech vaši skladbu vidím (slyším), že operace hlasivek se zdařila a "pacient přežil" 8-D!!!!!
Ne..., vážně Miku je to krásně udělaný... Ještě takovejch 30 věcí do playlistu a budeme za váma jezdit z Děčína plnej autobus.
Jsem fakt rád, že zase v tomhle posraným státě děláš něco co lidem pomůže alespoň na pár hodin zapomenout na realitu.
Dík Petr.

Zobrazit všechny názory »