Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Last Rebel southern rock-big-beat / Krupka

„10.11. Motogarage Ústi n/L“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Poppa Chubby (ukázka live 8.4.2017) 306 ×
  • Dr.Feellgood (ukázka live 8.4.2017) 167 ×
  • Blbej nápad (ukázka live 8.4.2017) 196 ×
  • Nákupní horečka (ukázka live 8.4.2017) 154 ×
  • Can´t You See (ukázka live 8.4.2017) 125 ×
  • Born To Be Wild (live ukázka 8.4.2017) 122 ×
  • We Ain't Much Different (live ukázka 8.4.2017) 71 ×
  • Whiskey drinkin eyes 691 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

V Teplicích na rynku i ve Zdeslavi na Motoday se nám fakt líbilo

Upraveno:

Už se na vás tešíme 10.11. v ústeckém Motogarage Clubu. Nebudeme tam sami, pro velký ohlas zopakujeme koncert s neskutečně dobrými muzikanty kolem fenomenálního klávesáka Tomáše Homuty, jezdící pod značkou Tomáš Homuta Trio

V létě jsme byli součástí parádního dvouměsičního festivalu Tivolí hudební léto. Jednalo se o koncerty na vyhlášené terase restaurace Tivoli u břehu řeky Labe ve Velkém Březně na ústecku. Organizátoři si mákli, hodně na zajištění akce odpracoval kapelník Staré Školy Víťa Štefl, a taky Nové Ústecké přehledy s Emilio Dvořákem a samotná obec, která akci podpořila pěknou sumičkou 240.000,- kč. Fakt jsme si rádi zahráli a teď si můžete přečíst, jak akci hodnotí sami pořadatelé. Malý spoiler, dopadlo to dobře a třeba se podaří Tivolí léto i v roce 2019. 

        ****  **** ****  ****  ****  ****  ****  ****  ****  ****   ****  ****  ****  ****  ****  ****

Hraní o víkendu 7. - 8.září bylo opravdu parádní. Rozjezdový páteční večer Teplického pivního rynku na Zámeckém náměstí rozproudil pivovar Monopol, kterej i kapelám do stánku u Morovýho sloupu věnoval soudek. Taky jsme mu odlehčili a paní majitelce Gabriele Schönbauerové děkujeme za dobré pohoštění i za pozvání na hodně povedenou akci. Z hraní máme kromě zážitků taky moc povedený fotky, který nám zaslal fotograf Mirdas Stehlík

A když už to začalo vypadat, že páteční hraní nic nepřekoná, přišla sobota a s ní hraní na Motoday ve Zdeslavi. Otestovali jsme novou aparaturu a přes ní jsme mohli osazenstvu motokempu u nutrií ozvláštnit charitativně zaměřenou vyjížďku pro Kryštůfka. A že vrcholem akce nebyly naše songy, ale dražba kalendáře pro nejrozchechtanějšího chlapečka, kterej je bohužel odkázanej na pomoc ostatních, nám doopravdy nevadilo. Dražitelka a vůbec, organizátorka celé akce, Kamča Češpivová všechno zvládla s grácií a naprosto suverenně! Bylo to parádní, včetně popůlnočního "katova šlehu" z kuchyně a hned jsme domluvili termín na rok 2019. Už teď se těšíme!!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Bluesable

Vracím se, chlapci, k dnešnímu rozhovoru a zdvořile se ptám, zdali byste si s námi zahráli na Jižanském večírku v Lounech 4. července.

petrlesna


Bez profilu

Ahoj, tak jsem se konečně dozvěděl jak to vlastně s tím Last Rebelem bylo... Je to pohnutá historie, ale teď když jsem si poslech vaši skladbu vidím (slyším), že operace hlasivek se zdařila a "pacient přežil" 8-D!!!!!
Ne..., vážně Miku je to krásně udělaný... Ještě takovejch 30 věcí do playlistu a budeme za váma jezdit z Děčína plnej autobus.
Jsem fakt rád, že zase v tomhle posraným státě děláš něco co lidem pomůže alespoň na pár hodin zapomenout na realitu.
Dík Petr.

Zobrazit všechny názory »