Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Last Rebel southern rock-big-beat / Krupka

„Hledáme zpěvačku k naší Majdě!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Poppa Chubby (ukázka live 8.4.2017) 14 ×
  • Dr.Feellgood (ukázka live 8.4.2017) 9 ×
  • Blbej nápad (ukázka live 8.4.2017) 12 ×
  • Nákupní horečka (ukázka live 8.4.2017) 11 ×
  • Can´t You See (ukázka live 8.4.2017) 10 ×
  • Born To Be Wild (live ukázka 8.4.2017) 10 ×
  • We Ain't Much Different (live ukázka 8.4.2017) 8 ×
  • Whiskey drinkin eyes 585 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Report z koncertu v Moto Garage Clubu a šance pro opuštěné zpěvačky

Upraveno:

Posilujeme vokály a hledáme k naší Majdě zpěvačku. Baví nás a hrajeme southern rock, repertoár se skládá jak z našich, tak i z převzatých skladeb například od LYNYRD SKYNYRD, MOLLY HATCHET, B.T.O., POPPA CHUBBY, PAT TRAVERS, apod... Máme pár DEMO nahrávek vlastních skladeb, které můžeme v případě zájmu poslat.

A zveme vás na koncerty, všechny domluvené najdete v rozpisu o záložku vedle. 

***

Koncert 8. dubna v ústeckém Moto Garage Clubu se vydařil. Domovská (ústecká) kapela Stará Škola představila svoji obměněnou a příležitostnou sestavu. Bratři Šteflové přibrali do svých řad hostujícího klávesáka Michala Marečka a předvedla podobu kapely, pojmenovanou Stará Škola Jinak. Skupina všechny nechala nahlédnout do komnaty svých hudebních vzorů, sestava hrála převzaté kousky. A to hlavně ty, na které si troufne jen málokdo, včetně lahůdek z desek Nové Syntézy Radima Hladíka. A obměněnou kapelu jsme představili i my. Ze zkušebny do světel ramp už taháme našeho klávesáka Franka. Takže i my jsme v Motogaráži předvedli obměněnou sestavu, poté, co se s námi přátelsky rozloučil Omar. A rovnou jsme nabídli i dvě nové písničky. Na dalších koncertech už tedy na playlisty zařazujeme skladby Motorkářská a Blbej nápad. ***Další změny v sestavě nevylučujeme, pořád hledáme k naší Majdě parťačku k mikrofonu!!

 V Motogaráži se hodně fotilo, tady najdete galerii Petra Vacka a tady Kateřiny Skálové. Díky za výdrž!!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Bluesable

Vracím se, chlapci, k dnešnímu rozhovoru a zdvořile se ptám, zdali byste si s námi zahráli na Jižanském večírku v Lounech 4. července.

petrlesna


Bez profilu

Ahoj, tak jsem se konečně dozvěděl jak to vlastně s tím Last Rebelem bylo... Je to pohnutá historie, ale teď když jsem si poslech vaši skladbu vidím (slyším), že operace hlasivek se zdařila a "pacient přežil" 8-D!!!!!
Ne..., vážně Miku je to krásně udělaný... Ještě takovejch 30 věcí do playlistu a budeme za váma jezdit z Děčína plnej autobus.
Jsem fakt rád, že zase v tomhle posraným státě děláš něco co lidem pomůže alespoň na pár hodin zapomenout na realitu.
Dík Petr.

Zobrazit všechny názory »