Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Last Rebel southern rock-big-beat / Krupka

„2.6. Motochaba 2018, Chabařovice“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Poppa Chubby (ukázka live 8.4.2017) 231 ×
  • Dr.Feellgood (ukázka live 8.4.2017) 129 ×
  • Blbej nápad (ukázka live 8.4.2017) 149 ×
  • Nákupní horečka (ukázka live 8.4.2017) 112 ×
  • Can´t You See (ukázka live 8.4.2017) 98 ×
  • Born To Be Wild (live ukázka 8.4.2017) 94 ×
  • We Ain't Much Different (live ukázka 8.4.2017) 55 ×
  • Whiskey drinkin eyes 664 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Southern rock v Kolíně a jižanský večer v Motogarage máme za sebou

Upraveno:

Sobotní dvoják v Kolíně a v ústecké Motogarage se na nás trochu podepsal, zejména Frank ve finále v neděli po půlnoci už jen tak sípal, ale jsme šťastní. Protože obě hraní dopadly výborně. Kolín byl pro nás jako zjevení. Pořadatelé 7. ročníku Southern Rock & Blues Kolín nás pozvali na zahájení, a na májovým sluncem zalitém překrásném náměstí jsme našli nové fanoušky. Neodešel nikdo, lidé přicházeli a cyklisti zastavovali… Prostě parádní hraní, díky Dališi.

 No a v ústeckém Motogarage klubu jsme si večer dali dvojáček s mladoboleslavskými Blackies. Česká southernrocková špička ukázala, že si svojí pověst kdykoli obhájí. A my jsme pak načaté publikum už „na jistotu dorazili“. S malou přestávkou pro ohňovou show Orbis De Ignis manželů Strůnových. Plameny jim šlehaly pěkně vysoko a muziky pak bylo daleko za půlnoc.

Takže všechno klaplo a my se jdeme léčit, protože na takovouhle nálož teda zvyklí nejsme… Ale do 2.června, kdy hrajeme na MOTOCHABA v Chabařovicích u Ústí nad Labem už budem opět plní sil! Tak se na vás těšíme!!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Bluesable

Vracím se, chlapci, k dnešnímu rozhovoru a zdvořile se ptám, zdali byste si s námi zahráli na Jižanském večírku v Lounech 4. července.

petrlesna


Bez profilu

Ahoj, tak jsem se konečně dozvěděl jak to vlastně s tím Last Rebelem bylo... Je to pohnutá historie, ale teď když jsem si poslech vaši skladbu vidím (slyším), že operace hlasivek se zdařila a "pacient přežil" 8-D!!!!!
Ne..., vážně Miku je to krásně udělaný... Ještě takovejch 30 věcí do playlistu a budeme za váma jezdit z Děčína plnej autobus.
Jsem fakt rád, že zase v tomhle posraným státě děláš něco co lidem pomůže alespoň na pár hodin zapomenout na realitu.
Dík Petr.

Zobrazit všechny názory »