Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Láďa Latka trio indie-folk / České Budějovice

„Nový videoklip“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nahrávání s hosty bylo skvělé.

Upraveno:

Víkendová sešlost se vydařila, všechno, co jsme měli na srdcích a v nástrojích, to jsme zaznamenali, hudební hosté byli víc než skvělí, takže teď už zbývá jen čekat a těšit se na finální verzi, která je v rukou toho nejpovolanějšího. Moc vám všem děkuju za váš čas a energii, kterou jste do toho vložili!!! Bylo mi potěšením a jsem rád, jestli i vy jste rádi :-)


Přináším nové novinky ze studia

Deset nových písniček už je nahraných s kytarou a čekají na další hudební nástroje, které se spojí cca za tři týdny a vytvoříme celek! Dvě starší nahrávky - Rudá záře a Oslava života - prošly očistou, prý abych tam nebyl tolik přejemnělý :-) Tak jsem trochu zdrsněl a přezpíval je ve větším drajvu, tudíž dáme na cédéčko celých dvanáct kousků!
S velkým nadšením se zapojila i Beátka (kde, to poznáte hned na první poslech) a Petra Latková, coby textařka, nade mnou držela dohled, to abych pěkně artikuloval a nepletl si slova :-) No, a Petr Michal to všechno zaznamenal a byl skvělej.
Jde to hladce, tak doufám, že to takhle do(h)ladíme do úspěšného konce!
Hele, nás to fakt baví!


Ve středu začínáme. :-)

Upraveno:

Ve středu to všechno začne ve studiu MKP pod taktovkou Petra Michala a má dvorní designérka již pracuje na výrobě obalu. Je radost mít okolo sebe skvělé pracovité lidi, kteří to dělají srdíčkem. :-)