Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kúrovec punk / Moravské Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Dlouho jsme nedali vědět

Upraveno:

Tak pár slov.

DUBŇANY

V září jsme nečekaně zaskočili na Agrofestu v Dubňanech. Podmínky v kempu na fest jsou ideální a počasí v sobotu taky dostalo rozum. Náš set začal kolem třetí odpoledne, bohužel jsme si zahráli necelou půlhodinku a museli jít dolů. Po nás to odpálil Konflikt, které tlačil čas. Bylo tedy logické jim to bez protestu umožnit. Navíc dojeli jako záskok za SPS, za což mají palec hore. Co jsme neodehráli, to jsme prokecali. Dost starých i nových známých mezi kapelami i návštěvníky nám z festu dali velice dobrý pocit, ale pro kapelu důležité, nové příležitosti k hraní. Prostě, rádi by jsme na Agrofest někdy zajeli oficiálně, třeba se poštěstí.

ZNOJMO

Tady není moc co dodat. GOGO známý, zub a nehet se držící klub a Našrot, legenda mezi HC kapelami, slavili 30 let. Čas letí, ale Našroti valí s neuvěřitelnou energií jako v devadesátkách. No a hrát po někom, kdo vám večer takhle rozjede je radost. Nutno zmínit třetí kapelu Antikorozní Základ, který byl tou úplně první kapelou. Kluci dolaďí detaily mladé perspektivní kapely a můžou se plnou silou vrhnout na naše punkové slechy.

ROSICE U BRNA

To mi takhle napsala Anička, jestli by jsme nechtěli zahrát v Rosicích, že by nás dala jako dárek k narozeninám. Jasně že jo. Tak jsme v pátek 22. vyrazili. Oslava jak sviňa, měli jsme se jak na zámku. Možná to bylo tím, že jsme na zámku byli. Pivo vinikajicí Harrach, pečený kolena, speciální celozrnný chlebíček, na co sis' vzpomněl. Uuááá masakr.

Po dlouhých pěti letech jsme zahráli (až na tři kusy) komplet všechno, co jsme kdy složili a rozdělili si to na dva sety, aby toho nebylo moc naráz. Trička se prodávala, nálada výborná vydržela až do našeho odjezdu, dále pak jistě bez nás do neděle, kdy oslava bytí měla končit. Jak jinak, bylo by zlé se na oslavě mračit.

Moc se nám líbilo, nemáme problém na podobných akcích hrát častěji. Děkujeme tedy Aničce, Ivankovi, oslavencům, kastelánovi, Ceckovi, Tomášovi, všem starým i novým známým i neznámým za takový bezvadný večer a vůbec za všechny příležitosti o kterých jsem se tady rozepsal.

Tak naši drazí, brzy někde P.N.D.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Feďar


Bez profilu

Na tuhle akci jsem se hodně moc těšil! A skutečnost předčila očekávání… Bylo to po dlouhé době doma. Ne, že bychom se vrátili ze světovýho turné, ale šlo o setkání se spoustou přátel, které jsme drahnou dobu neviděli. Luxusní podium, vytuněný kobereček a ve finále super zvuk - Kájíčkovi velká poklona!
Moc děkuju Namrymu za pozvání do Namrous Konspiraci, Aralyonům (zvlášť Seligovi za fotoreport a možnost si s ním zahrát). Nemohu opomenout ani zázemí akcičky - svijanskou dvanáctku a božkovskou likérku. Vzájemné sympatie přerostly v nocleh přímo v areálu, společně s hostitelem ;-)

Kúrovec is not death!
Brzy přineseme zprávy velmi zásadního rázu! :-)

Fedar


Bez profilu

V Dřevši bylo zase dobře! Přes počáteční nejistotu a čtyři policejní vozy se punkový majáles odehrál a Kúrovec ze sebe vydal to nejlepší. Během vystoupení jsem se na čas ztratil v publiku, byl to bezva pocit :-)
Namrous i přes indispozici zpíval, jakoby ho kousla tarantule, Vláďa se skoro stihl oženit a Kája "houslil" :-)
Moc díky všem!!!
...zdravíme Klárku z Poličky ;-)

Zobrazit všechny názory »