Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kúrovec punk / Moravské Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Co tak po čase.......

Fedar se nám krásně zakomponoval do sestavy, to pro ty co nás  sledují pravidelně, není až taková novina. Co by ovšem mohlo překvapit, je návrat Namrouse. Cítí se mnohem lépe než dřív a nápadů má na rozdávání, což dokazuje ve své nové formaci Namrous Conspiracy. Ideální představa by byla asi taková, že se  budou na pódiu s Karbousem vzájemně doplňovat.

Verze B: hodí každý svůj set a počkáme, jestli se to nepokope. To by jsme nejspíš odhadli už na zkouškách, které společně zahájíme cca za měsíc.

Jinak doděláváme nové písně, do studia nejspíš zase nepojedeme (páč jsme socky), tak si nás musíte pozvat, nebo alespoň přijít někam poslechnout. 

Toliko news.

Tak brzy zase někde P.N.D.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Fedar


Bez profilu

Jihlavský RS Music bar?! Výjimečně hořký Ježek, výjimečná nikotinová clona a především výjimečné publikum! Úžasný taneček půvabných slečen na Valčík přestárlého punkera! Díky!!!

fedar

Dřeveš & pankové inferno
Big Boss kdysi vyřvával cosi o Jilemnicích a okultismu. Tuto sobotu jsem ho o posvatebním punkovém veselí konečně i prožil. Svatebčané byli skvělí, nevěsta jako cumel! Chyběla jen točená zmrzlina a „Tesákův“ svatební dort. A i ta banda čůráků z Kúrovce to dala a punk není jinde!
Díky všem!

Zobrazit všechny názory »