Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kúrovec punk / Moravské Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Namrous hovoří

Děkuji všem, co v sobotu přišli podpořit Kúrovec a Ocelot do Béčka. Ocelot bohužel nedorazil, protože byl před cestou, Pájka(Pino), přepaden zákeřným moribundusem, zůstalo to tedy na nás. Jelikož diváci, pořadatelé i zázemí pro kapelu bylo na jedničku, tak to šlo jak na drátkách. Obvzvlášť chci poděkovat skalním posluchačům Ocelot, kteří i přesto že Ocelot nepřijel, vydrželi poslouchat to naše punkové umeni až do konce a netrefili mě půllitrem do hlavy při oznamovaní toho, že Ocelot nepřijel.
ZÁVĚREM: Výborná akce, výborné publikum, výborné pivo a ještě lepsí obsluha. Zvlášť slečna "krásno očka", která nám to pivo nosila!
Za Kúrovec děkuje Namrous :)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Feďar


Bez profilu

Na tuhle akci jsem se hodně moc těšil! A skutečnost předčila očekávání… Bylo to po dlouhé době doma. Ne, že bychom se vrátili ze světovýho turné, ale šlo o setkání se spoustou přátel, které jsme drahnou dobu neviděli. Luxusní podium, vytuněný kobereček a ve finále super zvuk - Kájíčkovi velká poklona!
Moc děkuju Namrymu za pozvání do Namrous Konspiraci, Aralyonům (zvlášť Seligovi za fotoreport a možnost si s ním zahrát). Nemohu opomenout ani zázemí akcičky - svijanskou dvanáctku a božkovskou likérku. Vzájemné sympatie přerostly v nocleh přímo v areálu, společně s hostitelem ;-)

Kúrovec is not death!
Brzy přineseme zprávy velmi zásadního rázu! :-)

Fedar


Bez profilu

V Dřevši bylo zase dobře! Přes počáteční nejistotu a čtyři policejní vozy se punkový majáles odehrál a Kúrovec ze sebe vydal to nejlepší. Během vystoupení jsem se na čas ztratil v publiku, byl to bezva pocit :-)
Namrous i přes indispozici zpíval, jakoby ho kousla tarantule, Vláďa se skoro stihl oženit a Kája "houslil" :-)
Moc díky všem!!!
...zdravíme Klárku z Poličky ;-)

Zobrazit všechny názory »