Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kúrovec punk / Moravské Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Díky Rakváři!!!

A všem, co si s náma o víkendu tak intenzivně zaskotačili. Díky Tomovi, že na nás upozornil. ,,Kúrovec je skvělej!'' To jsme s trochou skromnosti tušili :-), protože věříme v to, co hrajeme, ale z tlamiček upocených příznivců se k nám dostavuje ten blahodárnej pocit, že teď se na to prostě nemůžeme vysrat a jdeme dělat dál nový věci. Líbilo se nám alternativní pojetí akce, ale taky překvapivě dobrý prostor ke hraní. Prodalo se i nějaký tričko, takže radost z rybičky v našem akvárku.
Přeju všem zúčastněným (a nebylo jich málo) ať mají chuť pořádat, ale taky účastnit se podobných akcí, jako byl Rakfest. Ten ukázal, že to má smysl.

Díky a brzy zase někde P.N.D.

Byl tam i nějaký fotograf, tak kdyby jste poslali odkaz nebo rovnou pár fotek do mailu, rádi pověsíme.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Fedar


Bez profilu

Jihlavský RS Music bar?! Výjimečně hořký Ježek, výjimečná nikotinová clona a především výjimečné publikum! Úžasný taneček půvabných slečen na Valčík přestárlého punkera! Díky!!!

fedar

Dřeveš & pankové inferno
Big Boss kdysi vyřvával cosi o Jilemnicích a okultismu. Tuto sobotu jsem ho o posvatebním punkovém veselí konečně i prožil. Svatebčané byli skvělí, nevěsta jako cumel! Chyběla jen točená zmrzlina a „Tesákův“ svatební dort. A i ta banda čůráků z Kúrovce to dala a punk není jinde!
Díky všem!

Zobrazit všechny názory »