Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kool-Aid alternative-rock / České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Dámy a přátelé.

Máme spoustu novin, tak to dnes vezmeme telegraficky:

1. Byli jsme vybráni do finále soutěže Hard Rock Rising. Zní to sice jako další soutěž, kdy vás budeme nutit poslat nám vaše hlasy a fotky ve spodním prádle, abychom si pak mohli zahrát před Dogou na Veletrhu vidlí a kos ve Volyni. Nicméně tentokrát o našem vyřazení nebude rozhodovat prostý lid (což jak jsme si všimli, jsou většinou fanoušci jiných kapel), ale odborná porota (což jak jsme si všimli je Jaroslav Špulák).

Přesto bychom tímto chtěli poprosit našeho jediného pražského fanouška (slečnu Řicovou), aby přišla a vyhnala potleskosmíchometr na hranici, při které Jaroslav Špulák jen úctyhodně polkne.

A když v té Praze postoupíme, tak dostaneme strašně moc peněz a následně budeme hrát v jakémsi regionálním kole. Což si myslíme, že je ve Španělsku, protože jsme ještě nečetli pravidla. A když postoupíme i tam, tak pojedeme hrát na Ibizu za Dj Paulem Bulvou, kde následně vyhrajeme 50 tisíc dolarů, což je zhruba 1 200 000 českých peněz, což je zhruba 15 tisíc krabiček cigaret LM lehké, což už přestává sranda.

No pak ještě budeme celosvětově slavní a vy nám budete říkat, že jste vždycky věděli, že na to máme a my budeme všem říkat: Kdo seš jako? a Tomáš si koupí strunovou sekačku.

Dovolte mi se na konci této první noviny rozloučit citátem Jiřího Paroubka: "Kdo z Vás to má? "

Jestli prohrajeme tak se nám nesmějte.


2. Za dva týdny budeme hrát v Prachaticích a Volyni tak prosím přijďte.

3. Jak už jsem psal na začátku máme spoustu novin. Bude toho takových 30 kilo. Což sám neunesu, tak jsem se chtěl zeptat, jestli by mi s tím někdo nepomohl do sběrného dvora AL Metal s.r.o., Karolíny Světlé 540/6.

Dovolte mi se opět rozloučit citátem Jiřího Paroubka: " Ve dvou se to lépe táhne. "


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »