Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kontrolla alternative-rock / Brno

„DOPING, album které vám zvedne tep“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

Skupina Kontrolla vznikla spojením bývalých členů různých kapel např. Narvan, Holly Rollers, Balaton, Laputa atd. Syrový zvuk, živelná energie

Olaf Horák - frontman, žpěvák, malíř a maniak, dříve též formace Holly Rollers

Zdenyl Smetana - baskytarista, figurový alchymista a výborný kuchař, dříve znám hlavně z legendární formace NARVAN

Hanz Machala - bubeník, turboblátič a vintagelover, dříve znám téže z kapely NARVAN a později LAPUTA

Jan Mahdal - kytarista, prudič a bývalý hip hoper, dříve neznám z kapely Mlčeti dřevo.

Bio a historie

Zpráva antidopingové komise

V rámci monitorovacích aktivit české národní antidopingové komise zřízené sekcí minoritních žánrů Ministerstva kultury bylo provedeno poslechnutí nového nosiče hudebního uskupení Kontrolla. Na základě prvotní audioanalýzy bylo vydáno rozhodnutí provést neprodleně šetření na požití zakázaných látek a prostředků.

Sběr vzorků proběhl mezi 22:00 až 7:00 v podnicích Bláhovka, U Čápa, Suterén a Soma Koma. Jednalo se o tělní tekutiny a části oděvů. Alarmující výsledky rozboru jsou následující:

Oldřich aka Olaf aka Oli aka Olda Horák, zpěv

U frontmena kapely došlo po odstranění dominantních uhlovodíkových derivátů na ethanolové bázi ke zjištění masivní kontaminace delta-9-tetrahydrocannabinolem, éčkem a šméčkem. Silnou intoxikaci prokazuje i terénní pozorování subjektu při zřídkavých produkcích, které se vyznačují trhanými pohyby na stejdži, padáním na zem, rádoby melodickými skřeky, občasnými pokusy intonovat a manickým ztrácením a opakovaným nalézáním rytmu. Svoje atypické chování sám subjekt označuje slangovým výrazem „zpěv“.

Zdenál aka Zdenyl aka Zdenylek aka Zdeněk Smetana, baskytara

Těžkou depresi ze současné národní hudební produkce řeší subjekt podle odebraného materiálu konzumací extraktů z exotických bylin. Botanickým ústavem UK v Praze byly zjištěny následující: Chvojník čínský (Efedra Efedra), Kotvičník zemní (Tribulus terrestris), Slivoň švestka (Prunus domestica) a PIGI čaj. V jeho krvi byly dále nalezeny výrazné stopy pozdních devadesátých let. Potvrzena rozvinutá závislost na basových kytarách Fender.

Hans aka Jan Machala, bicí

Sběr vzorků v tomto případě proběhl z odebraného ledvinového pásu. Zjištěny byly silné koncentrace teinu orientální provenience, které se u subjektu manifestují hyperaktivitou, rytmickou akcelerací a afinitou k vintage formacím typu White Stripes. Kvartálně se vyskytují extravagantní vlasové kreace. Vykazuje obdobné rockově archetypální vzorce myšlení jako Zdenál.

Jan Mahdal aka Mahdal, kytara

Převládající markery odpovídají těžkému tabakismu kombinovanému s nadměrnou konzumací ovčí laktózy. Devastující koktejl umocňují prachové částice nalezené v cigaretových filtrech, které byly lokalizované ve slezském regionu. Potenciální vážný rozpad osobnosti naznačuje dlouhodobá historická kontaminace folkem, hip hopem a dalšími podřadnými žánry. Jde o „benjamínka“ souboru, který je plně pod vlivem pochybných pseudoguru celého uskupení.

ZÁVĚR KOMISE: Doživotní distanc v playlistech všech komerčních rádií a televizí. Po schválení odpovědnými orgány možné výjimečné produkce na okrajových regionálních festivalech.

DOPORUČENÁ TERAPIE: Kušnění na Bláhovce, verbální napadání Richarda Krajča a občasný pokus udělat videoklip, který se bude líbit Zdenálovi.

Ministerstvo kultury varuje, že dlouhodobý poslech způsobuje nevratné změny hudebního vkusu.

V Brně 4. 10. 2017

Proti rozhodnutí komise není odvolání