Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
úno čt 02

Mighty Božkov Tour 2012 - Praha

-

Lucerna Music Bar


Vodičkova 704, Praha
Ukázat na mapě
250
Kapela Pipes and Pints, která v letošním roce přerušila svoji činnost, se po pauze vrací ke koncertování. Na oslavu svého návratu připravila koncert na 2. února v Lucerna Music Baru.

Pipes and Pints se v únoru vrátí k živému hraní po několikaměsíční pauze: „Po dlouhém zvažování jsme se domluvili, že nebudeme zahazovat to, čeho jsme společně dosáhli. Rozhodli jsme se i nadále pokračovat v původní sestavě“, komentuje situaci Vojta, který obstarává vokály a hru na dudy, pro kapelu typickou.

Velký návrat ztracených synů punkrocku doplní na koncertě v Lucerna Music Baru vystoupení dvou dalších skupin. Nálož ska, rocksteady a 2 tone zajistí britští Buster Shuffle, kteří naposledy uchvátili Cross Club i Klub 007 Strahov a vždy se do Prahy rádi vrací. Show odstartuje objev Bandzone Showcase 2011, kapela Wild Tides se svým divokým pódiovým projevem a skvěle podaným surf punkem jako vystřiženým z Pulp Fiction.

rezervace: rezervace@mightysounds.cz
Správci koncertu:
Vojta, jaroT, N-rok, Oskar Rejchrt
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: