Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
bře pá 02

Cultural Reggae Vibez Warm-up

Kotelna


Kapitána Jaroše 1129, Litomyšl
Ukázat na mapě
Hlásí se již 11. ročník festivalu Cultural Reggae Vibez. Jako v minulosti se představí mnoho zajímavých a úspěšných kapel a Djů, nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Celý festival začne v pátek a potrvá až do nedělních ranních hodin. Program letošního ročníku jsme se snažili udělat tak, aby si každý přišel na své. Pro nedočkavé tady máme první várku kapel, které letos uvidíte a uslyšíte. Z Anglie dorazí skvělý raper a zpěvák Deadly Hunta, z Itálie přijedou energičtí Rhomanife. Českou scénu zastoupí v Hořicích dobří a známý Evolution Dejavu a matadoři českého regae a ska Fast Food Orchestra.

Jako tomu bylo roky minulé, i letos vás nažhavíme na několika warm – upech. Ten první proběhne 2.3. v MC Kotelna Litomyšl. Vystoupí domácí kapela Trio de Janeiro, která se představí i na festivalu. Jako hosta si pozvali dobře známou kapelu Propaganja, která na festivalu vystoupila již v minulosti. Na místě bude možnost zakoupit vstupenky na festival za exkluzivní cenu 250 Kč.
Správci koncertu:
Trio de Janeiro
Zobrazit více koncertů ve městě Litomyšl
Sdílej koncert dál: