Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
pro čt 15

Megaton Fashion Show 2011

-

Palác Akropolis


Kubelíkova 1548/27, Praha
Ukázat na mapě
100 Kč
Ojedinělá akce spojující módu s hudbou, Megaton Fashion Show 2011, již potřetí představí práce českých hudebních designérů. Modely merchandise oblečení tradičně předvedou samotné kapely, tentokrát 15.prosince v Paláci Akropolis. Na molu se objeví například členové skupiny Tata Bojs, Wohnout, The Chancers či Rybičky 48. Všichni účinkující se na akci podílejí bez nároků na honoráře a výtěžek z akce poputuje k Nadaci Terezy Maxové Dětem. Velkým finále pak bude koncert kapely Atari Terror, která v současné době vydává novou desku.

Letošní specialitou bude dražba kytar, které věnovala firma kytary.cz. Speciálně pro tuto příležitost nástroje pomaluje kapela Sunshine, Vypsaná fiXa, Vladivojna La Chia, tatér Musa nebo grafik a především frontman kapely Atari Terror Dan Kurz. Všichni zájemci se mohou v prosinci na facebookovém profilu Megaton Production účastnit veřejné dražby.

http://www.facebook.com…
Správci koncertu:
MEGATON FASHION SHOW 2012, Eva Kociánová
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: