Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
pro so 03

EXKLUZIVNÍ koncert v Hard Rock Cafe!

-

Hard Rock Café


Malé náměstí 142, Praha 1, Praha
Ukázat na mapě
zdarma
Vystoupíme na finále Skutečné ligy jako host. Zahrajeme zcela unikátní set, postavený z písniček, které se objeví na nové desce SAMI SEBOU (2011).

Přijďte už na začátek podpořit soutěžící kapely a klidně se může stát, že na nás taky narazíte v publiku. Mezi soutěžícími totiž hrají i naši kamarádi Kyanid.

Nové album ještě neslyšel nikdo kromě teamu okolo kapely a nahrávací team ze studia České muziky. Buďte prvními, kdo uslyší a uvidí nové fláky naživo:-)

Skutečná liga je mezinárodní hudební soutěž založená na autorské tvorbě a především na živém hraní VŠECH přihlášených kapel.

"NEhrajeme si na DEMA, hrajeme NAŽIVO!", tak zní motto soutěžkteré se Koblížc! zúčastnili 3 ročníky po sobě, v loňském ročníku Skutečné ligy 2010 se dostali až do finále, které loni bylo také v pražském Hard Rock Cafe a porota jim nadělila 5. místo. Pořadatelem soutěže je agentura N.S.E.F.

START AKCE 15:00

Další informace:
www.skutecnaliga.cz
Správci koncertu:
Brandy, vendy
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: