Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
čvc pá 13

Svátek bláznů

-

Zámecký park Veselí nad Moravou

Veselí nad Moravou, ČR

1 den - 200Kč, 2 dny - 300Kč, jednotlivé vystoupení - 100Kč, děti do 10 let - zdarma
Festival přináší výběr toho nejzajímavějšího z alternativní produkce z oblasti hudby a divadla, nebudou chybět hry, dílny pro děti, a ze všeho nejvíc sváteční pohoda. Zámecký park ožije pouličním divadlem a hlavně skvělou živou hudbou.

Rozhodně si nenechte ujít v pátek energický lehce improvizovaný koncert MINUS 123 MINUT, jenž vás roztančí směsí žánrů soul, groove, jazz, blues, funky či world music. V pátek si užijete také rock-pop v podání Fred Madison (Valašské Meziříčí), či dream-pop Billow (Veselí nad Moravou, Praha), nebo alternative electro v podání svérázného Davida Doubka aka Ventolína. Divadelní sekci v pátek zastoupí Kočovné divadlo AdHoc s jejich společenskou satirou plnou písní, tanců a obskurní poezie S úsměvem nepilota.

Sobotní program začne tradične v 14 hodin tvůrčími dílnami a hrami pro děti. Hudební program nastartuje místní dívčí folk-punková kapela Rózniky. Výjimečným sobotním hostem bude legenda pouličního a pohybové divadla pocházejíci ze St. Peterburku Teatr Novogo Fronta s jejich představením o vlivu člověka na digitální vysílání Ademenato! Komu bude v představení chybět slovo, užije si večerní exhibici v improvizované poezii špičkových českých slamerů Slampoetry, nebo pozdně večerní loutkovou frašku o moci „s mnohorozličnými tragickými persónami schopnými sebereflexe“, jak avizuje bulletin inscenace Mazel a Sakumprásk Divadla Líšeň.
Z hudebních lahůdek se v sobotu je možné těšit na osobitou rockovou brněnskou kapelu Květy. Ozvláštněním festivalu bude brněnská pseudopunková formace sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchové. Zazní také písně, písničkáře vystupujícího pod názvem Archívny chlapec. Vydobyl si své místo na slovenské i české scéně jako moderní písničkář s osobní a sugestivní výpovědí, uvěřitelností, ale i lyrickou hravostí. Nebude chybět ani noční DJ set. Vycházející hvězda pražské elektronické hudební scény DJ AID KID spolu s DJ SESTRA spustí set v žánrech:
Elektronika, Post Dubstep, Experimental, Chilwave.

Bližší informace o programu naleznete na webových stránkách www.svatekblaznu.cz.
Správci koncertu:
vkc
Zobrazit více koncertů ve městě Veselí nad Moravou
Sdílej koncert dál: