Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
pro út 06

Alaverdi in Prague

-

Praha, ČR

dobrovolné
V úterý 6. prosince opět holešovický klub Cross zakladatelé žánru mantracore. Kromě svižné hudby s poselstvím se můžete těšit i na vegetariánský kuchařský workshop, zážitky z cest po Litvě a nahlédnout pod pokličku tvorby nové desky, zhudebněné litevské pohádky.

Trojice muzikantů se právě vrátila z litevské tour, aby den po Mikuláši udělala všem posluchačům „kteří vědí” nadílku pro čtyři z pěti smyslů. Co si pod tím představit?

Celým večerem se bude prolínat vůně vegetariánských pokrmů, připravovaných během koncertu přímo na pódiu. Kromě čichu a chuti je připraveno i potěšení pro oko svůj prostor totiž dostane i stručný foto/video cestopis, v němž skupina shrne dojmy z čerstvého turné po (domácí?) Litvě.

Netradiční součástí večera bude i preview chystané 15minutové instrumentální hardcore/etno/punkové odysey s pracovním názvem Eglė žalčių karalienė (Egle, královna hadů) na motivy stejnojmenného litevského folklórního příběhu.

Vstup na akci je (jako vždy) zdarma.
Vystupující kapely:
Správci koncertu:
Edgaras
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Profilový obrázek Alaverdi in Prague
Sdílej koncert dál: