Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
srp pá 17

Tři sestry Radegast Tour 2018

-

Letní kino


Velká hradební 619, Ústí nad Labem-město, Ústí nad Labem
Ukázat na mapě
350/400 Kč

Předprodej vstupenek:

Vstupenky ♦ http://www.trisestry.cz/predprodej
Hromadné objednávky vstupenek na telefonu: 777 18 19 20

Tři sestry ▪ E!E ▪ Doctor P.P. ▪ MZH
http://trisestry.cz/
Tři sestry ♦ merchandise: www.shopak.cz/zbozi/tri-sestry

https://www.ticketstream.cz/tsp/ts…

Skupina Tři sestry je dnes českou legendou, která i po třiatřiceti letech s velkým nadšením a ve vší pokoře objíždí naší krásnou českou kotlinu.
Během tradičního TŘI SESTRY RADEGAST TOUR 2018 navštíví kapela celkem 21 open air areálů v Čechách a na Moravě.
Ku příležitosti dožitých 33. narozenin své působení shrnula do tiché modlitby, která je zároveň i mottem aktuálního tour: Plechový Ježíši, koroduj za nás…

K dovršení Kristových let pronesl posvátná slova i frontman kapely Lou Fanánek Hagen: "Před třiceti lety se nám mnozí vysmívali, či přímo - a to je horší - ohrnovali nos. A kde jsou dnes Tři sestry, a kde oni? Mnozí na hřbitově zakopáni, a zbytek? V marnosti brodí se životy, trýzněni službou 'na panskym', skrývanou touhou po jiných ženách, či touhou po pohádkových večírcích a životě bez budíku..., anebo jsou možná šťastni! Jako my, už třiatřicet let."

V rámci Tři sestry Radegast tour 2018 s sebou kapela přiveze i velkolepou pódiovou show a zcela nový playlist, v němž představí také několik nových písní z připravovaného alba. V areálech nebude chybět ani čepované pivo Radegast a putovní výčep, který bude ku prospěchu kapely a fanoušků v prvních řadách umístěn přímo na pódiu.
Celý koncert vyvrcholí vzrušujícím striptýzem! Amen.
Správci koncertu:
Ven Dy, Fredthedummer
Zobrazit více koncertů ve městě Ústí nad Labem
Sdílej koncert dál: