Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
dub út 17

Saca & Compromysh / Enlisted Tou

-

Vagon


Národní 961/25, Praha
Ukázat na mapě
Kapely Sækədʒəwiːə (čti Sakadžavia) a Compromysh vyjíždějí na své společné turné, které čítá 14 zastávek a během jednoho měsíce navštíví kluby jak v Čechách, tak na Moravě.

Kapela Sækədʒəwiːə je z Ostravy. Hraje energický a zároveň špinavý rock'n'roll, který se mísí s dalšími žánry od punk-rocku až k jazzu. Charismatický a osobitý zpěv zpěváka Mata dodává hudbě to pravé kouzlo a mírně připomíná anglický garážový Subways a Kings of Leon z americké Tennessee. V listopadu 2017 vydala kapela debutové album "Temporary Thing", které natočili ve vídeňském studiu Listencareful pod taktovkou producenta Alexandera Lausche. Z alba pochází také singl Enlisted, na který kapela natočila koncem roku videoklip a který se samovolně přenesl do názvu turné.
Videoklip Enliste: www.youtube.com/watch?v=q5C-la_VlK0
Další info na www.saca.cz

Kapela Compromysh funguje už 13. rokem. Byla založena v roce 2005 v Příbrami a hraje melodický punk-rock s popovým nádechem. Začátkem roku 2017 kapela nahrála v legendárním klatovském studiu ExAvik svoje nejnovější album “…mezi vším“. K novému albu vytvořila kapela lyric video k písni Královny letních nocí a připravuje nový klip k písni Automat na štěstí. Všechny písničky lze stáhnout na Supraphonline - www.supraphonline.cz/album/315656-mezi…
Lyric video Královny letních nocí: www.youtube.com/watch?v=uToHDyPESkI
Další info na www.compromysh.cz

Speciální host koncertu bude kapela Chilli Eyes, která zahraje po dlouhý době svůj klasický rockový set. Jako host se představí bubeník Pavel Chotěbor. Chilli Eyes je pražská crossover-rocková kapela, která má v repertoáru jak našláplé songy, tak balady a mísí vlivy rock’n’rollu, nu-metalu, ale i pop-rocku.
Klip Star: www.youtube.com/watch?v=V6ao2O-bIMU
Acoustic verze Change me: https://www.youtube.com/watch?v=5…
Další info na http://bandzone.cz/chillieyes
Správci koncertu:
lordbodom, ondravagon
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: