Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
kvě pá 18

Amnesia Tour - Spálené Poříčí

-

MUSIC SKLEP


Zámecká 538, Spálené Poříčí
Ukázat na mapě
150
Další zastávka "Amnesia Tour" na podporu nové desky kapely InnerSphere. Na tomto koncertě v music Sklep Spálené Poříčí se Innersphere objeví po boku turnovské Purnamy a týneckých A5.

INNERSPHERE - melodic death / thrash / black
plzeňské těleso aktivně hrající od roku 2016, které v rámci turné prezentuje svoji novou desku "Amnesia", první dlouhohrající. Z tvorby kapely jsou cítit prvky různých odnoší tvrdšího metalu, převážně melodic-death, thrash, blackové nálady... V rámci tohoto koncertu bude možnost ochutnat většinu skladeb z nové desky, ale také zazní skladby z debutového EP.
---
http://bandzone.cz/innersphere
https://www.youtube.com/watch?v=HQXKO4J…
www.inner-sphere.com


PURNAMA - death metal
turnovská smečka fungující od roku 2011 se představí se svou lvicí "Lioness" vydanou v minulém roce. Čeká nás parádní deathová vřava, která tě nenechá stát na místě.
---
http://bandzone.cz/purnama
https://www.youtube.com/watch?v=uAm2R-…
http://www.purnama.cz/


A5 - thrash-metalcore
úderka z Týna nad Vltavou dorazí se svým metalem a předvede skladby z alb "Líheň zmijí" a "Respekt". Těleso vzniklé v roce 2005 z pozůstatků Wentyl má už něco za sebou. Doraž se podívat na Á pětku (y)
---
http://bandzone.cz/a5
https://www.youtube.com/watch?v=g26Mra…

Akce začne po 20:00, tak doraž včas na pořádnej metal.
Správci koncertu:
Míra Litomerický, Patrik Heřman
Zobrazit více koncertů ve městě Spálené Poříčí
Sdílej koncert dál: