Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
bře pá 30

HIgh Party vol.V

-

Motorbar


Náměstí Hynka Kličky 135, Příbram
Ukázat na mapě
100
High Party je zpět! Už po páté se můžete těšit na kouřovej náser rokec ovlivněnej zahraničními vzory. Letošní radovánky nám tentokrát vychází příhodně na období kdy se naši záhrobně pohanští pamětníci opíjeli a loučili se smrtí. Přesněji se jedná o vynášení Moreny, posílání zimy do prdele. :) Ale krom pořádně hutný, živý muziky máme pro Vás ještě další důvod k pití a křepčení. Slavíme také kulatou 5ku této každoročně neopakovatelné párty, čeká na Vás překvápko a samozřejmě afterpárty!!!! Výš jen výš Listře, a s backflipem a spodkama na ruby! Těšíme se na Vás v klubu Za 5 Dvanáct, dříve jest Motor ! See yea...
http://bandzone.cz/acidrow
Tak tyhle plzeňský bestie jsme tu už před čtyřma rokama uvítali. A vzhledem k tomu, že tenkrát to fakt stálo za propocení i vyholených podpaží něžného pohlaví, nemusíte se strachovat o nedostatek adrenalinu i letos!


http://bandzone.cz/barochandel
A máme tu pro Vás i moc pěkně znějící novinku. Tihle bratři v triku cestující napříč časem nám sem do Pbčka přivezou woodstockovou porci psychedelie, kterou však střídá i zběsilé zarážení hřebíků holou pěstí!


http://bandzone.cz/invitation
A samozřejmě tu máme pro Vás ještě naše tuzemáky, divohej roj včel a výplach zvukovodů i veškerejch dalších dírek. S touhle partou se nemusíte bát, že byste neuvolnili zatuhlé svalstvo z celotýdenního rejžování uranu.
Správci koncertu:
Wrána
Zobrazit více koncertů ve městě Příbram
Sdílej koncert dál: