Žižkovská NOC 2018 @ Cross Club (Holešovice)
-
Cross Club
Plynární 1096, Praha 7, Praha
250,- Kč (1 den) / 500,- Kč (celý festival)
ŽN 2018 www.zizkovskanoc.net
Čtvrtek (22.03.) Main stage #Full Moon magazine - techno
www.fb.com/events/198698370720771
22:00 Jano Doe (modular)
22:45 Ventolin (alternative electro)
00:00 HRTL (modular)
01:00 Samuel Kerridge (experimental / UK)
02:15 Dash (modular)
Underground #Tetris crew - house
21:00 Barbora
21:00 tof (Tetris)
01:00 Par Avion
Café #Live Production - deep house-techno
www.fb.com/events/649450918719396
18:00 Ans (Krmelec Recording)
02:00 Eva Porating
02:00 Timmy Forest (2Gether)
Attic www.fb.com/events/147449415943246
20:15 Walden (audiovizuální divadlo / Polsko)
21:15 Enchanted Lands (ambient)
Pátek (23.03.) Main stage #Monkey Boom - drum'n'bass
www.fb.com/events/144545496241933
20:00 Monkey Boom crew
00:00 Ill Truth (UK / Symetry)
01:00 Mindscape (Maďarsko / Eatbrain rec.)
03:30 Philip TBC
04:30 Pixie (Let It Roll)
05:30 Volume Plus (Drumbassterds & Let It Roll)
Underground #Mayapur - tekno
21:00 Quest (Acid Techno Family)
23:00 Brektor (Mayapur Sound System)
00:00 Z-Aires (Mayapur Sound System)
01:00 Kadleczek (Mimik)
02:00 Jacidorex (acid tekno / Belgie)
03:30 Desperado Sound System
Café #Headroom - deep drum'n'bass
www.fb.com/events/649450918719396
22:00 Woice K
23:00 Fallen Gemini
00:00 Rido
01:00 Membrain
02:00 Infract
02:00 CYBi
Attic www.fb.com/events/147449415943246
19:30 THANK YOU :—) СПАСИБО (objektové divadlo / Rusko & ČR)
20:30 NORAGE & ABANAN (objektové divadlo / Německo & ČR)
Sobota (24.03.) Main stage hip-hop
www.fb.com/events/1371849729586909
21:00 Stříbrný Rafael
22:00 Hošty
23:00 Zagami Jericho (synthwave-synthpop)
00:00 James Cole
01:00 Vec & Škrupo (Slovensko)
02:00 Opak Dissu
Underground #electro / hip-hop
20:00 Kluci (rave punk)
21:00 rejfpank (rave punk)
22:00 MAX BRAVURA (synth pop / Polsko)
23:00 Schwarzprior (dark EBM electronic)
00:00 Killiekrankie (synth pop)
01:00 Ježíš Táhne na Berlín (breakcore)
01:40 BLAZING BULLETS (trap)
Café #hip-hop
www.fb.com/events/649450918719396
19:00 hy€nxxx (experimental rap)
20:00 Kolona (hip hop)
21:00 DBKL (lo-fi rap)
22:00 atlantik (experimental rap)
23:00 PTAKZ (Edoshův Kur-ník x Smrad x RhinoGavel x Qbeat) (electronica - rap)
00:00 MATKA (experimental rap)
01:00 †HolyVandalBoi† (rap)
Attic #spankmeifyoucan.cz
www.fb.com/events/147449415943246
18:00 Spankmeifyoucan (vernisáž výstavy)
21:00 Lick&Listen // Fecunda Lab (art porn movies)
22:30 Spankmeifyoucan (performance)
Čtvrtek (22.03.) Main stage #Full Moon magazine - techno
www.fb.com/events/198698370720771
22:00 Jano Doe (modular)
22:45 Ventolin (alternative electro)
00:00 HRTL (modular)
01:00 Samuel Kerridge (experimental / UK)
02:15 Dash (modular)
Underground #Tetris crew - house
21:00 Barbora
21:00 tof (Tetris)
01:00 Par Avion
Café #Live Production - deep house-techno
www.fb.com/events/649450918719396
18:00 Ans (Krmelec Recording)
02:00 Eva Porating
02:00 Timmy Forest (2Gether)
Attic www.fb.com/events/147449415943246
20:15 Walden (audiovizuální divadlo / Polsko)
21:15 Enchanted Lands (ambient)
Pátek (23.03.) Main stage #Monkey Boom - drum'n'bass
www.fb.com/events/144545496241933
20:00 Monkey Boom crew
00:00 Ill Truth (UK / Symetry)
01:00 Mindscape (Maďarsko / Eatbrain rec.)
03:30 Philip TBC
04:30 Pixie (Let It Roll)
05:30 Volume Plus (Drumbassterds & Let It Roll)
Underground #Mayapur - tekno
21:00 Quest (Acid Techno Family)
23:00 Brektor (Mayapur Sound System)
00:00 Z-Aires (Mayapur Sound System)
01:00 Kadleczek (Mimik)
02:00 Jacidorex (acid tekno / Belgie)
03:30 Desperado Sound System
Café #Headroom - deep drum'n'bass
www.fb.com/events/649450918719396
22:00 Woice K
23:00 Fallen Gemini
00:00 Rido
01:00 Membrain
02:00 Infract
02:00 CYBi
Attic www.fb.com/events/147449415943246
19:30 THANK YOU :—) СПАСИБО (objektové divadlo / Rusko & ČR)
20:30 NORAGE & ABANAN (objektové divadlo / Německo & ČR)
Sobota (24.03.) Main stage hip-hop
www.fb.com/events/1371849729586909
21:00 Stříbrný Rafael
22:00 Hošty
23:00 Zagami Jericho (synthwave-synthpop)
00:00 James Cole
01:00 Vec & Škrupo (Slovensko)
02:00 Opak Dissu
Underground #electro / hip-hop
20:00 Kluci (rave punk)
21:00 rejfpank (rave punk)
22:00 MAX BRAVURA (synth pop / Polsko)
23:00 Schwarzprior (dark EBM electronic)
00:00 Killiekrankie (synth pop)
01:00 Ježíš Táhne na Berlín (breakcore)
01:40 BLAZING BULLETS (trap)
Café #hip-hop
www.fb.com/events/649450918719396
19:00 hy€nxxx (experimental rap)
20:00 Kolona (hip hop)
21:00 DBKL (lo-fi rap)
22:00 atlantik (experimental rap)
23:00 PTAKZ (Edoshův Kur-ník x Smrad x RhinoGavel x Qbeat) (electronica - rap)
00:00 MATKA (experimental rap)
01:00 †HolyVandalBoi† (rap)
Attic #spankmeifyoucan.cz
www.fb.com/events/147449415943246
18:00 Spankmeifyoucan (vernisáž výstavy)
21:00 Lick&Listen // Fecunda Lab (art porn movies)
22:30 Spankmeifyoucan (performance)
čtvrtek - Line up:
Enchanted Lands
21:15
Pátek - Line up:
Quest
21:00
MEMBRANE
1:00
Sobota - Line up:
hy€nxxx
19:00
Kluci
rave-punk / Broumov
20:00
Kolona
hip hop / Jihlava
20:00
DBKL
Lo-Fi-rap / Praha
21:00
Rejfpank
21:00
Správci koncertu:
Ondar, Žižkovská Noc
Zobrazit více koncertů ve městě Praha