Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
dub pá 27

Abundance in Exertion tour 2018

-

U Vodvárků


Veltrubská 330, Kolín
Ukázat na mapě
100
ABUNDANCE IN EXERTION TOUR // Kolín

Jaro se blíží a s ním i tour na podporu stejnojmenného debutového full-length alba kapely Diligence! Celá štace zahrnuje celkem 6 zastávek, v pátek 27.4. máme namířeno k vám do Kolína.

Pro ty, co Diligence neznají: jsme modern-death metalová 5tičlenná formace z Prahy. Na scéně působíme již řadu let, na kontě máme v tuto chvíli dvě EP - Amendment (2014) a Endlessly Restless (2016). V uplynulém roce jsme se rozhodli vytvořit o něco větší počin, který bude vypuštěn do světa v březnu 2018.

Po celé tour nás budou provázet Mean Messiah z Litoměřic, u jejichž frontmana Dana Frimla z The Barn studia naše album vzniklo. Tento velmi ambiciózní projekt započal svoji kariéru vydáním alba "Hell" v roce 2013, se kterým úspěšně prorazil nejen na české scéně.

Kapelu Secret of Darkness zde není potřeba nikomu představovat. Na scéně působí více než 10 let a mají již na kontě tři desky, nejnovější nese název "Neotericus Universum" a světlo světa poznala v roce 2014. Žánrově se formace řadí do temnějších vod melodického death metalu a v současnosti kluci chystají nové album, možná tedy dojde i na nějaké ochutnávky z novější tvorby!

Na kolínské zastávce nás rovněž podpoří týnecký deathcore/death-metal nářez v podání Elysium! Osmistrunný masakr v podání tohoto pětičlenného uskupení vás v moshpitu určitě nenechá stát na místě ;).

Kapely:

Diligence (modern death metal / Praha)
FB: www.facebook.com/diligenceband
"Morraine Corridors": http://youtu.be/E9CZ7JHlUmk

Mean Messiah (industrial thrash-groove metal / Litoměřice)
FB: www.facebook.com/meanmessiah
"Let Us Prey": http://youtu.be/IFWinqoSwvc
"The Game": http://youtu.be/Q4OqtyoDAto

Secret of Darkness (death-black metal / Praha)
FB: www.facebook.com/secretofdarkness
"Blinded": http://youtu.be/6rtfkGj-1aw
"Necrotic Universum": http://youtu.be/kkpX_Q0XLTU

Elysium (death-metal-core / Týnec nad Labem)
FB: www.facebook.com/elysiumcz
"In Nomine Vita Destroyer": http://youtu.be/-ZJGPH9FKOQ
"Studio 2016": http://youtu.be/9pT_CXkzvb4

START: TBA
VSTUP: TBA
Správci koncertu:
Dahlien, Bandzone.cz
Zobrazit více koncertů ve městě Kolín
Sdílej koncert dál: