Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
kvě čt 17

TOTAL CHAOS (usa), NO MORE HIROSHIMA (cz)

-

Klub 007 Strahov


Chaloupeckého, Praha 6, Praha
Ukázat na mapě
250/280Kč
Total Chaos není třeba dlouze představovat. Kapela, která spolu s The Casualties formovala styl, který známe pod pojmem chaos punk a který se dá bezpečně identifikovat i po vizuální stránce a to sice podle vzorně postavených čír a bodlin a oblečení, která více látky nemá než má. Total Chaos vznikli v Kalifornii v roce 1989, za 29 let existence stihli vydat 10 řadových desek a odjet bezpočet jak amerických, tak evropských tour. Naposled jsme v Praze mohli Total Chaos vidět v srpnu 2016 v dnes již bohužel neexistujícícm klubu Buben. Kapela se ortodoxně drží odkazu kapel 80.let jako The Exploited, G.B.H. atd. a to nejen po hudební stránce, ale i té lyrické, kdy se dotýká sociálních témat, antifašismu apod.
Přestože jsou Total Chaos kapela pánů v nejlepších letech, tak s věkem rozhodně neztratili nic na své údernosti a intenzitě, díky čemuž je každý jejich koncert zběsilou punkovou jízdou od začátku do konce. Jízdou, která vás rozhodně nenechá stát s pivem na baru, ale donutí vás se rozhýbat, jako by vám bylo patnáct. Přesvědčit se o tom budete moct 17.5.2018 ve strahovském klubu 007, kde Total Chaos vystoupí. Jako support vystoupí mladá jihočeská krev No More Hiroshima, která do svého chaospunkového kolovrátku přimíchala i trochu poctivého d-beatu a výsledek bych přirovnal k tomu, kdyby spolu Total Chaos a Discharge měli potomka mužského pohlaví – nebude to žádnej uhlazenej krasavec, ale bude mít pořádný koule!
Takže čtvrtek 17.5.2018, Klub 007 Strahov – Total Chaos a No More Hiroshima.
Předprodej lístků na Sedmičce na baru nebo na mailu labestiabooking@gmail.com
Správci koncertu:
sedmicka
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: