Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
úno út 13

V. Mišík & ETC + Kybabu

Divadlo Oskara Nedbala


Divadelní 218, Tábor
Ukázat na mapě
29,-/ 320,-/ 350,-
Vladimír Mišík & ETC

Vladimír Mišík je jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby již od 60. let 20. století. Svou tvorbou ovlivnil celou řadu umělců ať už z hudebního, výtvarného či literárního prostředí. Muzikanti pod značkou ETC však začali vystupovat v roce 1974. Vladimír Mišík s kapelou ETC přes mnohé personální změny a dvouletý zákaz činnosti v 80. letech koncertuje dodnes. V Táboře pořádali již řádku let tyto koncerty manželé Dušákovi (s menší sestavou ČDG v klubu Recykle music bar a s ETC ve Společenském centru Univerzita Tábor). Stejní organizátoři tentokrát spolupracují na únorovém koncertu s hlavním centrem kulturního dění v Táboře - Divadlem Oskara Nedbala.
Jako předkapela vystoupí Jaroslav Nejezchleba – známý spíše jako Olin Nejezchleba, vyhledávaný po mnoho let jako spolehlivý a zároveň zábavný “sideman” mnoha zpěváků a frontmanů (Olin Nejezchleba, Norbi Kovács, Pavel Skála, Jiří Zelenka a Vladimír Pavlíček).

Po oslavě svých 70. narozenin, které tento rok umělec oslavil, se těší na to, že ještě předtím, než trochu utlumí ze zdravotních důvodů své hudební aktivity, natočí nové album.
Správci koncertu:
Agentura SHARK, vendy
Zobrazit více koncertů ve městě Tábor
Sdílej koncert dál: