Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
úno pá 23

THE ROCKET DOGZ (cz), JACK ICE (de)

-

Klub 007 Strahov


Chaloupeckého, Praha 6, Praha
Ukázat na mapě
150Kč
Je to tady přátelé a už to nikdo nezastaví.
10 let The Rocket Dogz, 10 let dobrodružství. Stovky koncertů u nás ale i daleko za hranicema, hektolitry potu, krve a slz, ale hlavně hromada srandy a rokenrolu. 3 řadový desky a čtvrtá, nejnovější, čekající na svůj křest v rámci tohohle nezapomenutelnýho mejdanu. Samolepku teenage psychobilly riot už jsme sice sloupli davno, ale i přes tohle kulatý číslo pořád jedeme dál přátelé! To je docela pádnej důvod pro pořádnej večírek. No ne?
Vracíme se proto na místo, kde to tenkrát všechno začalo, tam kde to všichni milujem. Na strahovskou sedmičku. 23. února oslavíme 10 let a pokřtíme naší čtvrtou řadovku Bad Blood, která nakopne pomyslnou novou éru tohohle bláznivýho kolotoče. Můžete se těšit na všechno co k takový slávě patří, parta kvalitních hostů, chlebíčky, nejlepší pití ( levný šáňo, staro v lahvi a mexikana included), tuna merche, Cds, Vinyly a samozřejmě ta nevytříbenější společnost.
Jako support se představí nadupaná německá psychobilly parta Jack Ice , která si touhle show odbyde svou pražskou premiéru.

Jak se řiká, vem kámu, mámu, tátu i bábu a 23.2. v 19:00 se vidíme na baru!

Dveře: 19:00
Jack Ice : 20:00
The Rocket Dogz : 21:00
Djs: 22:30- ???

..........................
Deska Bad Blood vychází ve stejný den u labelu Papagajuv hlasatel records, za support děkujeme Ladrogang , Boothill bar , Kids And Heroes Magazine a Lucky Hazzard
Správci koncertu:
sedmicka
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
Sdílej koncert dál: