Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
úno so 10

★ Doctor Victor ★ Heebie Jeebies ★ KlonDike Pec pod Sněžkou

-

KlonDike Music Club


139, Pec pod Sněžkou
Ukázat na mapě
180
Tenhle únorový dvoukoncert si nesmíte nechat ujít...místní ska-punkovou legendu HEEBIE JEEBIES vystřídá na pódiu senzační pražská novinka DOCTOR VICTOR.

☆ DOCTOR VICTOR ☆

Historicky 1. česká kapela vybrána samotnými AC⚡️DC k předskakování na pražském koncertu v rámci světového turné “ROCK OR BUST WORLD TOUR 2016” hned 2 měsíce po vydání svého debutového alba 1st PRESCRIPTION.

►►►VIDEO https://vimeo.com/158890860

Žádné efekty a žádné kytarové krabičky. To je DOCTOR VICTOR!
Vzniká v Praze roku 2012 a stává se z ní neřízená střela výhrou v soutěži Hard Rock Rising 2013, Global Battle of Bands Czech Republic 2013 a poté 2.místo na celosvětovém finále Global Battle of Bands v Thajsku.

Sází na vlastní repertoár v angličtině a do povědomí veřejnosti se zapsala rockově laděnými songy založených na hřmotných kytarových riffech, sladěných vokálech a neokoukané energické show.

☆ HEEBIE JEEBIES ☆

Heebie Jeebies - je nejen píseň Louise Armstronga a voo-doo výraz pro pocit naprosté dezorientace, ale především už od roku 1993 kapela z Hronova. Heebie Jeebies (OFFICIAL) mají za sebou hraní na velkých festivalech po celé republice, v klubech i na Slovensku a v Polsku a dokonce na kuriózních místech, jako v autoservisu, v pivovaře, na plese gymázia, či univerzity apod. :-)

Na webu KlonDiku beží online předprodej.
Tištěné vstupenky jsou k dispozici na čerpací stanici KM Prona v Peci pod Sněžkou.
Vstupné na místě za 180kč
Správci koncertu:
Míša KlonDike
Zobrazit více koncertů ve městě Pec pod Sněžkou
Sdílej koncert dál: